Kapat

Adolf Hitler’in Son Gizli Silahı

ADOLF HITLER’İN SÜPER ASKER PROJESİ


2. Dünya Savaşı esnasında yürütülen insanlık dışı bir proje vardı “Süper Asker Projesi”
Adolf Hitler’in kazanmak için kullanacağı son şansı, askerleri en yüksek seviyede dayanıklı, yorulmayan, soğuğa karşı hissizleştiren hatta ölmek üzereyken dirilten “Pervitin” içerikli projesi!


PERVITIN NEDİR?


Metamfetamin (halüsinasyona sebep olabilecek uyarıcı sentetik madde) günümüzde ki adıyla kristal meth içeren uyuşturucu hap.


ETKİLERİ NELER?


-Askerlerin uzun süre boyunca savaşmasını sağlamak
-Yüksek derecede fiziksel güç
-Soğuğa karşı dayanıklılık
-Yenilmez bir robot haline getirmek
-Yüksek özgüven
-Bağımlılık


DENEYLER KİMLERE YAPILDI?


Her zaman uyguladıkları taktiği uyguladılar! “Toplama Kampında Bulunan İnsanlar” . Toplama kampına alınmış insanlar onlar için bulunmaz deneklerdi! Her türlü deneye mecbur tutulan insanlara uygulanan proje denemeleri ise kelimenin tam anlamıyla “KORKUÇ” bir şekilde ileriyordu. Acımasızca kurban giden insanları anestezi kullanmadan kanlı deneylerde kullanıyorlardı. Süper asker projesi de onlardan sadece biriydi.


YÜZ BİNLERCE BAĞIMLI ASKER!


Projenin başarısızlık noktalarında biri bu konuydu. Verilen ilaç, çok yüksek derece de bağımlılık yapıyordu ve 1939-1945 yılları arasında tam 200 milyon pervitin dağıtıldı.
Robot askerler bağımlı askerler haline gelmişti!


ZOMBİ ETKİSİ


Ölmek üzere olan ve yere yığılan askerler pervitin verdiğini dile getiren doktor, 1.5 – 2 saat içinde ayağa kalktıklarını ve sorduğunda kendilerini iyi hissetiklerini söylediklerini ifade etti.


TANIDIK GELDİ Mİ ? “KAPTAN AMERİKA”


Kaptan amerika adlı çizgi romanı bilirsiniz, oldukça başarısız, fiziksel olarak zayıf ve askerliğe kabul bile edilmeyen kahraman, gizlice yürütülen bir deneye katılıyor. Vücuduna verilen hydra maddesi ile çok yüksek derecede hızlı, dayanıklı ve güçlü hale geliyor. İlk Yenilmez olan Kaptan 70 yıl kadar denizin deriniklerinde buzun içinde uyusa da ölmüyor ve hatta yaşlanmıyor.


PEKİ TÜM BUNLAR MÜMKÜN MÜ?


Tarihte denemiş hatta az çok başarı yakalamış bu denemeler hala sürmekte. Yani mümkün! Peki böyle bir hayatı gerçekten ister miyiz? Asla istemeyiz. Olaylar ve planlananlar filmlerde önceden sunuluyor, hiçbiri öylesine yapılmış projeler değil. Ama tüm bu olanlara DUR demek zorundayız. Eğer demezsek; insanlığımızı kaybederiz. Dur demenin ilk yoluysa bilgi sahibi olmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: