Kapat

ANNUNAKİLER VE REPTİLİANLAR

Sayısı 1,5 milyona ulaşan Sümer tabletlerinde tarihimizi değiştiren onlarca buluşa ve güncel hayatımızda kullandığımız değerleri oluşturduklarını iddaa ettikleri Anunnaki (gökten gelenler veya kanatlılılar) olarak nitelendirilediler. Dünya’da bir çok millet veya bölge toplulukları sayısız din ve tanrı üretmiştir.

Bilinen tarihte önemli rol almış, tartışmalara göre Orta Asya veya Hint kökenli olabilecek, dilleri Türkçe gibi sona eklemeli olan Sümerler’in anlattıklarında Türk mitolojisi veya diğer dinlerle benzer noktalar var mıdır?Bakü doğumlu bilim adamı Zecharia Sitchin tabletlerden yaptığı çeviriler ile oluşturduğu teorisinde anunnakileri, insanların oluşturduğu bir sahte tanrıdan farklı olarak anlatıyor.

Sümerlere göre Güneş sistemimizde dönen, fakat bizim hala Planet X var mı yokmu diye tartıştığımız bir gezegeni tabletlerinde ve oymalarında betimliyorlar. Buraya kadarı görselden bakıp onaylayabileceğimiz bir bulgu. Fakat Niburu isimli bu gezegenden geldikleri iddaa edilen Annunakiler hakkında Sümerler, onları yaratan ve tüm bu gelişmeleri öğreten bir uzaydan gelen tanrılar olarak bakmaları işin yönünü değiştiriyor.Günümüzedek bir çok yerde karşımıza çıkan bu gezegen en yaygın teoriyle 3600 – 4000 yılda bir Dünyamıza yaklaşarak insanlığa çeşitli etkilerde bulundukları iddaa ediliyor

Insanımsı görünümde olsalarda boyları 2.5 metre civarında olduğunu bir düşünün…. Sizde şaşırtıcı boyutta büyük mezarlar gördünüz mü daha önce? 
Sümerler buradan gelen Anunakileri örnek alıp, teknolojilerini ve bize göre doğa üstü olan boyutları ve ömürleriyle onları tanrılaştırmışlardı. Boyunuzun 5 metre olduğunu, cebinizde uzay teknolojisi ile M.Ö 4000 lere yolculuk yaptığınızı düşünürseniz, insanları kandırmak veya zorlamak suretiyle kralları, belkide sahte tanrıları olmak ne kadar zor olabilir? Daha derinlemesine bir hikaye aktaran (Alien Race Book) Uzaylı ırkları kitabına göre Anunnakiler Dünya’ya ilk geldiklerinde başka güçlü ve zeki canlılar olduğunu, onları yenip egemen olduklarını iletmişler.

Bir başka iddaya göre Samael ve Lilith ilk Anunakean kıral ve kraliçe. Daha önceden iletişimde oldukları Zeta Reticulai türü olsada, Reptilian ırkının Dünya’da oldugundan habersiz bir şekilde Dünya’yı terkederler. Fakat buradan ayrılmadan önce Zeta-ların insanlarla bir başka karmasını yaparlar ve onlar Mısır firavunları olarak hükümlerini sürdürürler. Fakat Reptilianlar bir süre sonra Tapınak Şovalyeleri adı altında onları sona erdirir.Evet konuyla ilgili çoğu kaynak, senaryo veya bilim kurgu diyelim söz verildiği gibi geri döneceklerini söylüyor.

Onlar Dünya’da ve diğer gezegenlerde olup bitenlerden haberdarmış. Niburu’nun Dünya’ya doğru olan yolculuğunda ne kadar yakın oldukları ise hala gizemini koruyor. Güneş Sistemimize doğru yaklaştıkça sismik hareketlenmeler ve hava durumunda değişmeler yaşanabileceği önemli bir bilgi. Nasa ve diğer gözlemcilerin Planet X hakkında daha fazla bilgi edinmesi konuyu aydınlatabilir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: