Kapat

BATI’NIN TÜRKİYE DÜŞMANLIĞI

Herkese selamlar, Batı dünyasının islam ile her zaman derdi olmuştur. Hatta öyle ki, Haçlı Seferleri ile İslam’ı yok etmeye kalkışan Batı’nın bu hareketinin üzerinden yıllar geçmesine rağmen, önce ki ABD başkanlarından Bush, 21. Yüzyıl Haçlı seferleri başladı diyerek 11 Eylül komplosuyla Afganistan’a girmelerini yorumlamıştı. 

Son zamanlarda ise bir çok cephede söz sahibi olmaya başlayan Türkiye elbette ki batıyı rahatsız etti. 

Haklı davasında hakkını sonuna kadar savunan ve taviz vermeyen Türkiye’nin bu dik duruşu karşısında öfkelerini uluslararası hukukta Türkiye’den çıkaramayınca İslam’dan çıkarmaya başladılar. 

Ve bu da bir kez daha gösteriyor ki İslam’ın sancaktarı geçmişte olduğu gibi halen Türkiye’dir… 

Türk’lerden intikam almak için İslam’a saldırmayı marifet sayıyorlar ve bu kafileye en son fransa katıldı. Aslında ilk katılanda değildi zira daha önce başkaları da olmuştu ve son Fransa olayında da gördük ki Türk’ler ile derdi olanların ilk yaptığı iş İslam’a ve müslümanlara saldırmak oluyordu. 

Aslında bu  durum onlar için küresel doktrin demektir. Sözde terörle mücadele diye kendi elleriyle oluşturdukları ve bugün açıkça besledikleri teröristlerle yine kendileri mücadele ediyormuş iması ile tüm avrupaya bu durumu pazarladılar. 

O teröristlere de bir isim verdiler müslüman teröristler…

Bu isim onların anahtarı oldu, müslüman teröristler anahtarı ile bir çok ülkeye girdiler, iç savaşlar çıkardılar, liderleri yok ettiler, ülkeleri işgal ettiler… 

Birde satın alınmış müslüman ülkelerin liderleri vardı elbette. Onlar sayesinde de bakın müslüman ülkeler aslında bizim yanımızda diğerleri terörist propagandasını yapmaya devam ettiler. 

Uzun süredir bizim dile getirdiğimiz bir iddia var, Dünya’da iki büyük güç simsarı aile olan Rockefeller ve Rothschild’ler arasında gizli ve soğuk bir çatışma sürüyor. Rockefeller ABD’yi küresel aktör olmaktan çıkarmak istiyor… Rothschild’ler ise tam tersini… 

İşte bu yüzden pandemi konusuyla ülkeler ekonomik girdaba sokuldu ve Amerika Bush ve Obama döneminde küresel itibarını kaybetti. 

Son yıllarda ise Amerika ve etrafında ona destek veren Avrupa devletlerinin karşısında yeniden hesap yapmalarına sebep olan Türkiye belirdi. Aslına bakarsanız küresel baronların planlarından biri de din savaşlarıydı, insanları din üzerinden kırmak, arzu ettiklerinden bir tanesiydi. 

Osmanlı ordularının viyana kapılarına kadar dayanmasını halen hazmedemiyor, içten içe kin ve nefretleri devam ediyordu. 

Türkiye yeni bir uyanışın içinde, elbette bu uyanışı tek başına yaşamıyor, başka ülkelerde arkasında var ve olmaya devam edecek… 

Çok uzun yıllardır Batı, Arap dünyasının adeta içinden geçti, gerek kültürel, gerek ekonomik olarak işgal etti ve dönüştürdü. 

Dönüştüremediklerini ise savaş yoluyla işgal etti. 

Zira arap dünyası, batının hafızasını okuyamadı. Batı’nın hafızasını okuyan tek ülke vardı Ortadoğu’ya bir ayağa basan o da Türkiye’ydi kadim tarihi sebebiyle… 

Bir çok arap ülkesi çökmüştü, ayakta kalanlar ise devşirilenlerdi ve bugün onlarda İsrail ile anlaşmalar yapıyorlar ve Türkiye’ye karşı birleşiyorlar. 

Bugün batının bir çok cephede Türkiye’ye saldırması, Fransa ve macron’un ipini koparmışcasına Türkiye’ye saldırması aslında içlerinde, bilinçaltlarında, genetik kodlarında olan korkunun ürünüdür. 

İşte bu yüzden buldukları müslüman terörist yalanına kılıf bulmak için ülkelerinde yaşayan müslümanları kışkırtmak derdindeler ve provake etmeye çalışıyorlar. 

Ancak herhangi bir dinin kutsallığına saldırmak, bir provake etme aracı değil, ahlaksızlığında ötesidir. 

İçlerinde ki öfkeyi ise İslam’a saldırarak kusuyorlar… Macron ise siyasi ölümünü hazırladığının henüz farkında değil… 

Ancak kendisini küresel saltanatın sahipleri de kurtaramayacak… Bedelini en ağır şekilde ödeyecekler… 

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir