bigpara/privacy-policy

Verilerinizi ne kadar süre tutarız

Bir yorum bırakırsanız, yorum ve meta verileri süresiz olarak saklanır. Böylece, takip eden yorumlarınızı denetim kuyruğunda tutmak yerine otomatik olarak tanıyabilir ve onaylayabiliriz.

Web sitemize kayıt yaptıran kullanıcılar için (varsa) kullanıcı profilinde sağladıkları kişisel bilgileri de saklarız. Tüm kullanıcılar kişisel bilgilerini istedikleri zaman görebilir, düzenleyebilir veya silebilir (kullanıcı adı değiştirme hariç). Web sitesi yöneticileri de bu bilgileri görebilir ve düzenleyebilir.

Verileriniz üzerindeki haklarınız neler

Bu sitede bir hesabınız veya yorumlarınız varsa, bize sağladığınız veriler dahil olmak üzere, hakkınızda tuttuğumuz kişisel verilerin dışa aktarılmış bir dosyasını almayı isteyebilirsiniz. Ayrıca, hakkınızda tuttuğumuz tüm kişisel verileri de silmeyi isteyebilirsiniz. Bu, idari, yasal veya güvenlik amaçlarına uymak zorunda olduğumuz hiçbir veriyi içermez.

Verinizi nereye gönderiyoruz

Ziyaretçi yorumları otomatik istenmeyen yorum algılama servisi aracılığıyla kontrol edilebilir. Verileri Google araçlarında tutuyor ve satış pazarlama stratejilerimize göre analiz ediyoruz.

İletişim bilgileriniz

İletişim bilgilerimiz olarak kursadberkkan@gmail.com üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Verinizi nasıl koruyoruz

Satış ve pazarlama tekniklerimizi geliştirmek açısından sayısal analizler de kullanıyoruz verilerinizi.

Hangi veri ihlali prosedürlerimiz var

Veri ihlal olmaması açısından verileri Google Analytics ve Webmaster Tools üzerinde tutuyoruz. 3. kişiler yada firmamız dışında hiçbir kurum, kişi yada kuruluşla paylaşılmıyor.

Hangi üçüncü taraflardan veri alıyoruz

Yandex Metrica, Google Analytics, Google Web Master Tools araçlarını kullanıyoruz.

Translate »