Kapat

BİLİNÇALTIMIZ NASIL TEMİZLENİR.

Herkese merhaba, 
Bir çoğumuz maalesef hayatta yaşadığımız olumsuzluklar sebebiyle, çekirdek inançlarımıza işlenen negatifliklir ve hatta nötr duyguların sebep olduğu özgüven sorunlarını sırtımıza yük ediyoruz. 

Fikirleriniz, inançlarınız ne derece güçlüyse, kendinize olan güveniniz de o derece güçlüdür demektir.

Bir insanın kendisine olan saygısının düşük olması demek, öz saygı kavramını yitirmiş demektir ve gelişmeciliğe, ilerlemeye, ruhsal ve zihinsel olarak gelişmeye insanı kapalı hale getirecektir.

Hiç bir  zaman içinde bulunduğunuz koşulları sorgulamamalı, çevresel veya ekonomik anlamda ki faktörleri de göz önüne alarak bunların engel teşkil edeceğini düşünmemeli, elde bulunan imkanlar doğrultusunda, gelişmenize yön vermelisiniz.

Unutmayın sizler geriye dönerek yaptığınız hataları telafi etmek adına yeniden başlama şansına sahip değilsiniz. Annenizden yeniden doğarak yeni bir hayat dizayn edemezsiniz ve bunun için asla şansımız bulunmuyor.

Ama, bugünden başlayarak yeni biri olmaya karar verebilir, hayatınızı buna göre şekillendirebilir ve hayatınızda bugün alacağınız kararlar ile gelişmenizin önünü açarak yeni yarınlar inşa edebilirsiniz. Üstelik çok şanslısınız çünkü geçmişte yaptığınız hataları siz yaptınız ve bu hatalar size tecrübe kazandırdı.

İşte o tecrübe ettiğiniz hataları yeniden yapmayacaksınız ve daha iyi bir yaşam, daha iyi bir gelecek, daha iyi bir kazanç için kendinize yeni bir yol haritası belirleyeceksiniz. Gece karanlığında yürümüş, çamurlu yollardan geçmiş bir serüveniniz olabilir. Unutmayın yarınlarınızda da bu yollardan geçecek ve zifiri karanlıkta yürümek zorunda kalacaksınız. Ama artık siz o yolları da, o karanlığı da çok iyi tanıyorsunuz ve tecrübe sahibisiniz.

Öyleyse daha bilinçli, daha zeki, daha akıllı, daha tedbirli bir yolculuk için bugünden kollarınızı sıvayın ve muhteşem yarınlarınızı inşa etmeye hazırlanın. Unutmayın bu hayatta en iyi yatırım kendinize yaptığınız yatırımdır. Gelişmekten korkmayın ve boşvermeyin. Toplumlara dayatılan “amaaan benden ne olacak ki?” sorusunu aklınızdan silin!

Sizden örnek anne babalar olacak, sizler birilerine rol model olacaksınız, sizler yarınlarınızı en güzel şekilde inşa eden ve ekonomik refaha ulaşmış kişiler olacaksınız! Umudunuz yok mu? O zaman aday olun! Mücadeleyi bırakmayın! Bıraktığınız an öz saygınızı yitirmişsiniz demektir!

İçinizde bir yerlerde, bulunmayı, keşfedilmeyi bekleyen muazzam bir potansiyel var ve bugüne kadar siz eğer onu ertelediyseniz, artık harekete geçme zamanı gelmiş demektir.

Daha detaylı bilgi ve danışmanlık seansları için bize ulaşın. 

Kapımız her zaman size açık. 

Yeni videoda görüşmek üzere hoşça kalın 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: