Kapat

“CHEMTRAILS” ZEHİRİ İZLİYORUZ!

“CHEMTRAIL” YUKARIDAN PÜSKÜRTÜLEN ZEHİRİ FARKETTİN Mİ? 

Chemtrail, askeri ya da normal uçaklar ile belirlenmiş bir kitleyi havadan kontrol etmeyi amaçlayan bir projedir. Hedefi nüfus kontrolü, kısırlık çeşitli fizyolojik hastalıklarla beraber psikolojiyi de ele geçirmektir. Hedefine giden yol ise ; atmosfere uçak yardımı ile kimyasal madde bırakmak. Püskürtülen kimyasal maddeler havada asılı kalabiliyor ve rüzgar ile önceden belirlenmiş kara parçasında herşeyden habersiz yaşayanların üstüne yayılıyor! 

İZLERİNDEN ANLAMAK MÜMKÜN! 

Chemtrail ve sıradan uçaklar arasında öyle bir fark var ki, şüphelerimize ışık açmaya yeter.  

Sıradan uçaklar, gökyüzünde sürdürdükleri yolculukları boyunca arkalarında izler bırakır. Bu izlerde elbette zararlıdır fakat, ekstra eklenmiş özellikle hedeflenmiş bir zehirin izleri değildir. Yapılarında kaynaklı olarak iz hızlıca dağılır, kaybolur. 

Chemtrails, amacına yönelik bir şekilde tasarlanmış zehirlerini arkalarından atmosfere yayan bu uçakların izi sıradan uçaklardan oldukça farklıdır. Bıraktığı kimyasal maddelerin izi havada uzun bir süre kalır, kolay kolay kaybolmaz. Dağılma süresi gibi şeklide farklıdır.  

UÇAK İZLERİNİ İZLEMELİYİZ 

Hergün aynı saatlerde sıradan uçak gibi davranan fakat “birşeyler yolunda gitmiyor!” hissini uyandıran uçakları gözlemlemeli, izlerini kontrol etmeliyiz. Eğer izler chemtrails izleriyle aynı süreç ve hareketlerde devam ediyorsa. “Yukarıdan Zehirleniyor Olabiliriz! 

AMAÇLARI NE OLABİLİR? 

Yukarıda bahsettiğimiz şeyler ana hedef maddeleri! Peki sadece bu kadar mı? Asla değil. Kutunun içinde kutu gizli! Gördüklerimiz asıl hedeflerinin adımlarında başka bir şey değil 

Nüfus Kontrolü  

Az insan, kolay kontrol edilebilir insan topluluğu. Iddialarına göre dünya bu nüfusu kaldıramıyormuş, durum asla bu değil. Seçilmiş bir kitle var olası baş kaldırış ihtimali ile oyun kurucuyu korkutan. Sadece kendilerine uyacak kolayca kontrolünü ellerine bırakacak kitle istiyorlar. 

Kısırlaştırma 

Bu da nüfus kontrolü kaynaklı bir durum gibi gözükse de altında gizlenen şifrelenmiş kodlar var. Hedefin cinsiyetsiz robot köleler olduğu gerçeğini düşünelim. Tek amacı efendilerinin işlerini yapmak olmuş bir köle, üstelik birde robot ise, neden insanlığa ait olan durumları gerçekleştirsin. Artık onlara göre işçi robotlar doğmamalı, üretilmeli. 

Psikolojik Bozukluklar 

Insanı çaresiz, işe yaramayan ve kontrolü kabul edecek hale getirmenin en kolay yolu nedir? Baskı kurmak. Yaşanılan baskı hissi “yeter artık” diyerek teslim olacak, korkusundan kaynaklı her denileni onaylayarak köle halin gelecektir. 

Ve diğer sorunlar 

Etkileri ve amaçları yüzlerce sayfamı alır, belkide binlerce ama eğer özet çıkartıp fikri vurmak gerekirse yüzlerle tek amaç “Kontrol – Yok Etmek – Korkutmak”.  Böyle şeytabi fikirlerin dönüp durduğu yer onların zihni değil, dünyamız. Ve biz burada yaşıyoruz, farketmek tercih değil mecburiyettir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: