Kapat

ÇİPLERLE ÇOKTAN TANIŞMIŞ OLABİLİRİZ

 1998’de öncellikle, kumanda sistemi ile kapıları açmak, ışığı kapatmak gibi durumları hedefleyerek başlatılan sistem ÇİP. 

Gösterildiği kadar masum olabilir mi?  

Mart 2009’a kadar henüz insan üzerinde tecrübe edilmediği bilinmekte. İlk denemede çip takılan kişiye gönderilen basit bir virüs kodlaması ile, kullanılan çip, bağlantılı olduğu bilgisayarlar komple hacklenebildi! 

Bahsi geçen dönemin üretimi olan bu sentetik beyinin hatalı oldugundan degil, tam anlamıyla projenin şeytani yönünden bir göstergeydi aslında. 

Ama Deccalizm’in Oyun Kuruculugu Herseyı Saklıyor! 

Formül Basit 

Göz boyama ile buz dağının görünen kısmının yalancı ütopyası..  

Günümüzde evcil hayvanlarda takılı halde olan çipin faydaları nelermiş, medya bizi nasıl kandırmış bakalım.. 

1 Kaybolan Evcil Hayvanların Konum Bilgisine Hızlıca Erişip Bulmak 

2 Kredi Kartı Yerine Elini Uzat Pratikliği 

3 Artık Anahtar Taşımak Zorunda Değilsin 

4 Gördüğün Rüyaları Kaydedebilirsin 

5 Lucid Dream Yaparak Rüyanı Şekillendir 

6 Artık Tv Kumandasına Gerek Yok, Elini Uzat 

7 Kayıp Kişileri Dakikada Bulabilirsin

8 Sağlık Verilerin Anında Sistemde 

Bunlar pozitifciliğin attığı birkaç yem! Rüyana bile erişen ufacık bir beden virüsü, aslında zihin virüsü. İçinde bulunduğumuz zamanda, çipli birçok insan aramızda, maddi kazanç vaadiyle kontrole geçmiş bireysel kontrolünü yitirenler. 

5G-6G ile kovid-19 teorileri olduğu gibi çip teorileride etrafımızda. Eğer ihtimallerde ki gibiyse, masumluğu oldukça süpheli uydu masalının korku filmine dönüşmesi muhtemel. 

5G VİRÜSÜ MÜ YAYIYOR ya da BAĞIŞIKLIK SİSTEMİMİZİ Mİ BOZUYOR 

İki seçeneğin de aynı sonuca vardığı oldukça net. Deccalizmin 5Gsi evrilip 6Gye geçtiğinde, tamamıyla kontolü teslim edebiliriz. 

Ulusal Devlet Sistemi bu gücü devirirse, çipli halkını nasıl koruyacak? Kolayca hacklenebilen bir sistemin güvenliği ne kadar mümkün? En anlaşılır haliyle ; Şifre Kırılırsa Neler Olacak?  

Neredeyse her yol, şeytanın adımlarını takip ediyor, telefonlarımız bile bizi açıkça izlerken, yanında lafını ettiğimiz bir ürünün, arama motoru kullanılmaksızın reklam gibi yollarla karşımıza çıkması verilerimizin kodlandığını her adımımızın takip edildiğini ispatlar nitelikte. 

Yani aslında kontrol için çipe bile ihtiyaçları yok, bu sadece konun giriş kısmı. Ama kontrolu üst düzeye çıkartma arzusu zorunlu çip ile gelişme bölümüne adım atacak. Çip sadece bir isim biz takiple çoktan tanıştık.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: