Kapat

CORONA VİRÜSÜ: YALANLAR VE GERÇEKLER

Herkese merhaba,

29 Aralık 2019 tarihinde 2020 yılı çok hızlı geçecek demiştik..

Ki öyle de oldu…

2020 Yılı yılına girer girmez küresel ve yerel çapta bir çok felaketi yaşadık!

Bunlardan bir tanesi de Corona Virüsü…

Bir çok hayvan türünü tüketmesi ile bilinen Çin’lilerin yediği hayvanlardan kaynaklı bir bakteri türü olduğu söylenen Corona virüsü,  maalesef ki bir çok kişinin hayatına son verdi.

Corona Latince taç anlamına geliyor. Mikroskop altında virüse bakıldığında şekli, ışık hüzmesi şeklinde bir taca benzetiliyor.

Bu yüzden ismi Corona!

Corona virüsü hakkında bugün ortalıkta bir çok iddia dolaşıyor, kimilerine göre ilahi bir tokat, kimilerine göre ABD’nin oyunu olan biyolojik bir silah…

Malum son dönemde ABD ile Çin arasında bir telefon markası olan huavey ile birlikte soğuk çatışma ayyuka çıkmıştı..

Peki bu iddialar ne kadar doğru ? Hazırsanız şaşıracağınız pek çok detayı öğrenmek için,

hadi başlayalım;

Tarih 18 Ekim 2019 New York’ta bir toplantı yapılıyor…

Toplantının kod ismi : Etkinlik 201

Dünya  Sağlık forumu ve John Hopkins sağlık merkezi ortaklaşa bilimsel bir toplantı düzenliyor. Bu toplantı da birde simüle edilmiş bir tatbikat yapılıyor.

Toplantıyı finanse eden ise ünlü Bill Gates’in sözde yardım ve sağlık kuruluşu olan Bill ve Melinda Gates vakfı.

Corona Virüsü ilk olarak 7 Ocak’ta tam anlamıyla ortaya çıkmaya başlamıştı, bu toplantı ise Corona virüsünden aylar önce yapılmıştı.

Enteresan şekilde bu toplantı da tüm dünyayı sarsacak ve 60 milyon kişinin ölümüyle sonuçlanacak olan dünya çapında bir salgının tatbikatı yapılmıştı.

Üstelik bu tatbikata göre virüsün aşısı tam 1 yıl boyunca bulunamıyordu.

Daha da ilginci bu toplantı da yayılan virüs tıpkı Çin’de olduğu gibi bir hayvan üzerinden yayılmıştı.

Bunların hepsi bir rastlantı olabilir, ama asıl şaşırtan ise bu toplantı da tüm dünyayı adeta istila edecek virüsün ismi de Coronel Virüs olarak açıklanmıştı.

Şaka gibi değil mi ?

Corona virüsünden aylar önce bir tatbikat yapılıyor, virüsün aşısı bulunamıyor, 60 milyon kişi ölüyor, bir hayvan üzerinden yayılıyor ve bu virüsün ismi de Coronel Virüs!

Sizce bu da bir rastlantı mı ?

Peki şuna ne dersiniz ?

Corona virüsü için yapılan toplantının ismi etkinlik 201, aynı zamanda corona virüsü Çin’in Wuhan kentinde bir laboratavurandan yayılmıştı. Bu laboratuvarın virüsün yayıldığı bölümün numarası da 201…

Toplantıyı finanse eden ve Afrikalı çocuklara uyguladığı aşılar ile bir çoğunun kısır kalmasına sebebiyet verdiğine dair, halen kendisine açılmış onlarca dava bulunan Bill Gates vakfı söz konusu olunca, bize hiç rastlantı gibi gelmiyor…

Zira yine biz geçtiğimiz yıllarda okuyucu ile buluşturduğumuz Biyolojik Terör Chemtrail isimli kitabımızda Bill Gates’in bir açıklamasına yer vermiştik.

2017 yılında yaptığı açıklamada Bill Gates “Önümüzde ki 10 yıl içerisinde tüm dünyayı etkileyen salgın hastalık çıkabilir ve 30 milyon insan ölebilir diyordu.

Konu hakkında ayrıntılı bilgi için Biyolojik Terör kitabımıza göz atabilirsiniz.

Bugün dünya halen tedavisi bulunamayan Corona virüsü ile çalkalanırken, büyük kitleleri ölüme sürükleyen veba salgınları ile insanlık ilk defa tanışmıyor.

Aslında çok esrarengiz şekilde hemen hemen her yüzyılda bir,  büyük kitleleri öldüren veba salgını ortaya çıkıyor.

Örneğin çok da eskilere gitmeden 1320 yılından başlarsak bu tarihte büyük bir veba salgını başlamış, Floransa da 80.000 kişi, Venedik’te 100 Almanya’da  ise 125.000 kişi hayatını kaybetmişti.

Ve tam 100 yıl sonra yani 1420 tarihinde ise bu kez yeni bir veba salgını ortaya çıkmış, İngiltere, Türkiye ve Kahire’de ortaya çıkan salgınlarda 45.000 kişi vebadan ölmüştür.

Yine 100 yıl sonra yani 1520’de İngiltere, Türkiye, Moskova, Mısır, Arabistan gibi ülkelerde çıkan virüs salgınlarında 116.000 kişi hayatını kaybetmişti.

1620 tarihinden sonra ise Londra, Milano, Venedik, Barselona gibi şehirlerde toplam 330 bin kişi hayatını kaybetti.

1720 tarihinde ise işler biraz değişti, bu kez Marsilya’da başlayan bir salgın dünyanın pek çok yerine yayıldı ve bir çok şehirde bir çok insanın hayatını kararttı.

1820 yılında ise ilk kez Kolera virüsü salgını tespit edildi ve Endonezya, Tayland, Filipinler gibi ülkelerde on binlerce kişi bu virüs yüzünden hayatını kaybetti.

1920 yılında ise İspanyol virüsü çok kısa zamanda 100 milyon kişinin ölümüne yol açtı…

Şimdi ise yine tam yüzyıl sonra yani 2020 yılında Corona Virüsü büyük bir yıkım ile yoluna devam ediyor…

Corona Virüsünde ortaya çıkan çok dikkat çekici bir detay var, bu virüs metabolizması zayıf olan insanlarda ve yaşı ilerlemiş insanlarda daha sık görülüyor.

Bu virüs ilk olarak aslında 1960 yılında ortaya çıkmıştı ve ağır akut solunum yolu yetersizliğine dönüşmüştü.

Corona Virüsü aslında genel bir isimdi, kendi içinde Alfa, beta ve gama olarak üçe ayrılan Corona Virüslerine geçtiğimiz yıllarda yeni bir alt eleman katıldı… Sars virüsü….

Corona virüsüne 1960’dan bu güne kadar Arabistan, Katar, Ürdün ve Çin’de rastlanmıştı ve bu süre zarfında sadece 3 kişi hayatını kaybetmişti.

Ancak virüs şimdi diğer 4 alt gruptan hariç çok daha tahrip edici bir boyuta geldi!

Yeni seviye Corona antibiyotik ve benzeri tedavilere cevap vermiyordu ve adeta kendi içinde dönüşerek zombileşmişti.

Deyim yerindeyse alt elemanları olan alfa, beta, gama ve Sars birleşerek yeni bir  virüs haline gelmişti.

İşte tam da burada bu virüsün biyolojik bir silah olarak yeniden formatlandığı ve yeniden güncellenerek geliştirdiği söyleniyor.

Corona Virüs’ünün hayvan pazarında satılan bir yılanın yine başka bir iddiaya göre yarasanın yenmesi ile ortaya çıktığı en çok iddia edilenlerden bir tanesi…

Daha da ilginci Venom isimli sinema filminde tıpkı çin’de korona virüsünün yayılmasına benzer şekilde bir kadın Çin Hayvan pazarına gidiyor, bir yılan yiyor ve garip davranışlar ile saldırganlaşıyor.

2018 yılında çekilen filmde Çinli kadının cep bölgesinde ise Corinnie yazısı yazması da oldukça ilginç!

eminiz bu da rastlantıdır!

Yarasa çorbası yiyen kadının görüntüleri ortalığı karıştırsa da, Virüsün şuana kadar tam olarak hangi kaynaktan yayıldığı çözülebilmiş değil.

Bunun yanı sıra ilginç bir iddia daha ortaya atıldı, bu iddiya göre 2007 yılında Corona Virüs hakkında ABD’de bir klinikte patent alınmıştı.

Şuan ekranda gördüğünüz döküman ise Corona virüsünün 2007 yılında alınan patenti olarak sunuldu.

Ama gerçek öyle değildi.

Biraz önce bahsettiğimiz gibi Corona virüsünün alt bölümleri bulunuyordu ve 2007 yılında Corona Virüsü dördüncü elemanı  olan SARS virüsü hakkında yapılan bir çalışmanın dökümanıydı.

Bununla birlikte bir çok sahte iddia ve sahte görüntü de dolaşıma girdi, örneğin nereden geldiği belli olmayan bir ses kaydı veya şuanda ekranda izlediğiniz görüntü…

Bu görüntü için corona virüsüne yakalanan insanlar dediler ancak dikkatlice izlediğinizde yerde titreyen hastalar komut verildikten sonra birden düzeliyor ve ayağa kalkmaya başlıyor…

Bu görüntüler aslında corona virüsü hastaları değil çok daha önce çekilen bir filmden alınmaydı.

İddialardan en önemlisi ise bunun ABD tarafından yapılmış bir komplo olduğudur.

Zira çok yakın bir zamana kadar Çin – ABD arasında geçen ekonomik anlamda ki restleşmeler ve soğuk savaş sürmeye devam ediyordu.

ABD ise Huawei üzerinden Çin gerilimini tırmandırdı ve ekonomik savaşın alevleri yükselmeye başlamıştı.

İşte tam burada Çin’in ekonomik gücünü bitirmek için ABD’nin biyolojik bir saldırısı olduğunu söyleyenlerde oldukça fazla.

Zira böyle bir durumda, Çin ordusu sert bir tutumla tüm halka uygulamalar yapacak ki şuanda da yapmaya başladılar bile… Böylelikle Irak, Suriye, Afganistan, Libya gibi ülkelere demokrasi götüren ABD, Çin’e de demokrasi götürmeye kalkışabilecekti.

Tabi bunu tek başına yapamaz piyon gibi parmağında oynattığı NATO güçlerinin desteğiyle düşünebilir!

Ayrıca Çin genelinde salgın ciddileşirse üretim çökecek ve durağanlaşacak, Çin mallarına ithalat yasağı konacak ve Çin ekonomisi bitecek.

Bu kötü bir senaryo gibi gözükebilir ancak gerçekleşmeye başladı çünkü bir çok ülke Çin’den gelen tüm malları süresiz durdurdu.

Hatta dünyaca ünlü teknoloji devi Apple, Çin’den gelen tüm parçaların alımını durdurduğunu ve alternatifleri değerlendireceğini duyurdu.

Hatta Çin ve Asya’yı birbirine bağlayan bir demiryolu reklamı yapıldı ve Çin’den bir tren yola çıktı. bu tren ülkemizde de devlet töreni ile karşılandı.

İddialara göre 21 Trilyon dolarlık bir ticaret hacmini taşıyordu aslında bu tren ve en çok kazancak olan ÇİN’den başkası değildi.

Tabi ABD bu durumdan rahatsız olmuştu ancak gelinen noktada görülüyor ki bırakın treni, Çin’den gelecek olan en küçük bir kargoda dahi acaba corona taşır mı diye almak istemeyen bir hale geldik.

Ayrıca Fransa Cumhurbaşkanı Macron, Çin ve Rusya ekonomik olarak sınırlarını aştı diyordu.

Yani Çin’in ekonomik olarak yükselişinden rahatsız olanlardan bir tanesiydi Macron. Aslında bu kendi düşüncesi de değildi, küresel baronların sözcülüğünü yapıyordu.

Daha sonra ABD ve Çin ticari bir anlaşma imzalamıştı.. Göstermelikte olsa aslında bu bir barış anlaşmasıydı.

İşte herşey bu anlaşmadan sonra oldu ve hemen arkasından Corona Virüsü ortaya çıktı.

Daha önce de 2002 yılında ABd ve Çin gerilmiş, daha sonra bir şekilde aradaki buzlar erimiş ve hemen arkasından SARS virüsü ortaya çıkmıştı.

2004 Yılında ise SARS virüsünün bir laboratuardan sızdığına dair bir çok iddia ortaya atıldı ve bu iddiaları yalanlayan hiç bir resmi açıklama da gelmedi!

Bu iddiaların en korkuncu ise Wuhan kentinde kurulduğu söylenen Laboratuvardı. Ancak anlaşıldı ki bu bir iddia değil gerçekti.

Bu bilgiye göre Çin hükümeti Wuhan’da bir laboratuvar kurdu ve az önce söylediğimiz alt bölümleri de bulunan Corona ailesini araştırmaya başladı.

Lakin burada da çok ilginç bir nokta var, Çin’in wuhan kentinde çok üst düzey bir laboratuar kurulacağı ve dünyanın en tehlikeli patojenlerinin çok detaylı bir şekilde inceleneceğine dair haberler yapılıyor.

Tabi bu haberleri yaptıranlar Çin yönetimi çünkü onlara göre bu laboratuvar dünya da tek olacak ve gelecekte doğabilecek tüm virüslerin yok edilmesi için tek kaynak olacaktı.

Tesisin açılacağı yıl 2017 yılıydı ve aynı yıl haberin yayılması ile birlikte ABD’li bir çok biogüvenlik uzmanı, bir çok bilim insanı karşı çıkarak ne kadar üst düzey önlem alınırsa alınsın bu tesisten virüslerin sızabileceğini iddia etmişler ve Çin’in bu işleme son vermesi gerektiğini söylemişlerdi.

Ve tıpkı dedikleri gibi oldu…

Virüs kendi içinde adeta zombileşti ve kendini güncelleyerek yeni bir virüs haline dönüştü.

Araştırmalar sürüyordu, bir süre sonra virüs kontrol edilemez hale geldi ve laboratuvar içinde ki bir çalışana ve oradan diğerlerine ve oradan diğer halka bulaşarak büyük bir kitleye ulaştı.

Bizim korktuğumuz başka bir detay daha var, bunu daha önce Facebook hesabımız üzerinden paylaştık.

Şayet Corona virüsü tedavisinde çalışan doktorlar ölmeye başlarsa ve bu spekülasyonlar ile şişirilirse önce Çin’i sonra tüm d ünyayı çok daha kötü bir felaket bekliyor olabilir.

Elbette bu ne kadar doğru bilinmez ancak şuan bakıldığında maalesef ÇİN en kötü senaryoya doğru ilerliyor!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: