Değişen Dünyanın Güç Merkezi: Türkiye Kaynak:

Dünya artık eskisi gibi olmayacak. Corona Virüs hadisesinden sonra yavaş yavaş dünya dengeleri değişime uğrayacak. Aslında bunun emareleri yıllar önce verilmişti. Dünya da bir değişim yaşanacağı bazı Küresel olaylarda açığa çıkmaya başlamıştı.

Nitekim Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz günlerde yaptığı konuşma çok ama çok önemliydi… Ne demişti Cumhurbaşkanı: ‘’Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Kurulan yeni dünyada en güçlü yerimizi almak için çalışacağız.

Her bir vatandaşımızın emeğine, kabiliyetine çalışkanlığa ihtiyacımız var. Çalışabilen her fabrikamız çalışacak. Ekilmemiş tek karış toprak kalmayacak üretim devam edecek.’’ demişti.Bu demektir ki Virüs salgınından sonra Türkiye’de de köklü değişiklikler yapılacaktır. Pek çok konuda bu değişiklikleri göreceğiz.  Yine baktığımız da 2018 yılında Cumhurbaşkanı; Cezayir, Moritanya, Senegal ve Mali’yi kapsayan Afrika ziyaretinin, oldukça verimli geçtiğini belirterek, “Biz, yeni bir dünya düzeni kurulurken Afrika ile birlikte yürümek istiyoruz.” açıklamasını yapmıştı.

Aslında kurulan yeni düzende Türkiye’nin konumu ve önemi çok büyüktü.  Cumhurbaşkanı’nın Yeni Düzen ile ilgili bir diğer önemli söylemi ise 2019 yılında idi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çince Huánqiú Shíbào ve İngilizce Global Times gazeteleri için “Ortak gelecek vizyonu paylaşan iki ülke” başlıklı bir makale yazmıştı.

Bu makalede ise Sn. Cumhurbaşkanı Erdoğan: ‘’Yeni bir dünya sisteminin kurulmasında Türkiye ve Çin’e büyük görevler düşüyor.’’ demiş ve bu hususu özellikle dile getirmişti. 

Evet sevgili dostlar dengeler yeniden kuruluyor. Dünyada da Dünyanın merkezinde de, Türkiye’de de… Değişen Dünya dengeleri artık Batı’dan Doğu’ya doğru kaymaktadır. Türkiye kurumlarını da buna göre dizayn etmektedir. Bunun örnekleri çoktur.

Özellikle 26 Aralık 2019 tarihinde Dış İşleri Bakanı Sn. Mevlüt Çavuşoğlu’nun konuşmasında Asya kıtası ile kalpten, tarihi ve kalıcı bağlarımızın olduğunu ve 21’inci yüzyılda Asya’nın, yeniden dünyanın ağırlık merkezi haline geleceğini söylemesi de dikkate değerdir.

Dış İşleri Bakanlığının da ilan edilen yeni vizyonu ise ‘’Yeninden Asya’’ vizyonudur.  Avrasya Birliği bu güç dengelerinin en önemli Uluslararası yapısı olacaktır. Bu yapının da hem Jeopolitik hem de Jeostratejik konumu itibari ile merkez ülkesi Türkiye olacaktır.

Dünya dengeleri Haçlı Seferlerinden sonra yeniden Doğu’ya kayacaktır. Bunu hep birlikte göreceğiz inşallah. Ama bu sürecin sancıları da olacaktır.

Bu gücün en önemli değişim tarihi de çok önceden beri söylediğimiz ve ‘’Derin Dünya Devleti ve Ortadoğu’’ kitabımda belirttiğim üzere 2021 yılı olacaktır. 2021 Siyonizmin önemli bir tarihidir. Global Monarşi’nin en önemli planları 2021’de görülecektir. 

Ve son söz: ‘’Türkiye’nin devletleri, kişileri ve olayları da aşan ilahi bir misyonu var. Bu misyon tecelli ettiğinde Türkiye’nin derin gücü daha iyi anlaşılacaktır.’’

Bu Yazıları Gördünüz mü ?

CORONA VİRÜSÜ: YALANLAR VE GERÇEKLER
Herkese merhaba, 29 Aralık 2019 tarihinde 2020 yılı çok hızlı geçecek ...
KİTLE İMHA TERÖRÜ : TÜTÜN (SİGARA)
Bugün Ortadoğu'ya baktığımızda kaybettiğimiz canların haricinde inanılmaz büyük ölçekte silah ...
Türk Devlet Aklı ve Gladyo’nun Deşifresi
            Türkiye’yi içten içe saran Gladyo yapılanmasındaki hücreler büyük bir ...
6 MADDE DE, HİTLER, ROCKEFELLER VE SİYONİZM
1. ROCKEFELLER'İN AHTAPOT KOLLARI Rockefeller Ailesi, sahip oldukları büyük sermaye ve ...
UNICEF FİLMİNDE REPTİLİAN ÇOCUK!
Sanırım aramızda şu meşhur çocuk Fonu UNICEF'i bilmeyen yoktur! İsmi ...
BÜYÜK KOMPLO : FREKANS-CORONA-5G  İLİŞKİSİ
    Dünya savaşının fitilini ateşleyen diktatör Adolf Hitler şöyle bir ...
CIA VE NASA’NIN CİNLERLE MARS OPERASYONU(!)
Yapmış olduğum tv programlarında çoğu kez anlatmışımdır. DP'nin eski genel ...
Manna Nedir? (Ormus) Epifiz Bezini Aktive Eden özel içecek!
Manna Nedir? Bir çoğumuz bu ismi ilk kez duymuş olabilmektedir. Ancak ...
IRMA KASIRGASI HAARP İŞİ Mİ? ÇOK ŞAŞIRACAKSINIZ(!)
Güneş tutulmasının ardından ABD'de baş gösteren doğal felaketler son yılların ...
SPACE X UZAYA İNSAN GÖNDERİYOR! PEKİ, KAMERA’YA YAKALANAN BEYAZ GÜVERCİNİ GÖRDÜNÜZ MÜ ?
https://www.youtube.com/watch?v=Lo3keXdPw94&fbclid=IwAR3zi8_WL19oSHUbpISzcSZbJLUEvzcXIJgePpCK1TfvVN6bsm8YXmpyKIU Herkese merhaba, 27 Mayıs tarihi bir gün... Türkiye'de 27 mayıs size ...
ABD KASIRGASINDA KARAYA VURAN CANAVAR MI? (DEŞİFRE)
ABD’nin Teksas eyaletine vuran Harvey kasırgası sonrası bir plajda bulunan ...
İNSANOĞLU, ANNUNAKİ VE NEFİLİMLER
1. TANRI VE YARATILIŞ Dünyanın varoluş kökeni hakkında birçok görüş mevcuttur ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Translate »
Devamını oku:
TARIK SURESİNİN SIRLARI; ÜZERİNDE YAŞAYAN CANLILAR MI VAR?

Bilim adamlarının Corot Uzay Teleskobu ile uzayda ki bazı yıldızların seslerini kaydettiğini hepimiz geçtiğimiz yıllarda duymuş özellikle kozmoloji ile ilgilenenler...

Kapat