Kapat

GOOGLE EARTH İLE OKYANUS’DA TÜM GEZEGENİ ÇEVRELEYEN DEV DUVAR BULUNDU!

Teknolojinin gelişmesi ile bir çok bilgiye erişimimiz de o denli kolay hale geldi. Son yıllarda hayatımızın bir parçası olan hemen hemen neredeyse tüm bilgileri ilk önce ona sorduğumuz Google, gelişen teknoloji ile birlikte hizmetlerini genişletirken sunduğu yan ürünlerde pek çok kolaylığı bizlere sunarak beğeni kazanmayı başardı.

Sunduğu bu hizmetlerden bir tanesi de, gerek dünyamız üzerinde ki dolaşarak ulaşamayacağımız pek çok bölgeyi, gerekse Uzay’a çıkıp Ay, Mars vb. gezegenleri bilgisayar ekranımıza getirmesi ile bilinen “Google Earth” uygulamasıdır.

Google Earth uygulaması ile bugüne kadar pek çok keşifler de yapıldı… Ufo kalıntısı olduğu iddia edilen devasa yapılar, Piramitler, devasa kuleler, batık şehirler, gizemi çözülemeyen yapılar…

Örneğin bunlardan bir tanesi Kanada’nın Badlands Guardian bölgesinde bulunan bazılarına göre Mısır Firavun Prensesi Nefertiti, bazılarına göre ise Hint sultanlarına benzeyen toprak erezyonunun sebep olduğu iddia edilen kadın siliuetine benzeyen bu şekil Google Earth tarafından keşfedilen gizemli yapılardan bir tanesi..

Koordinat : 50° 0’38.20″N 110° 6’48.32″W

 

Ancak son olarak Google Earth kullanılarak keşfedildiği iddia edilen bir bulgu var ki gerçekten insanı şok ediyor…

Tüm dünyamızın devasa bir yer altı duvarı tarafından çevrildiğini söylesek?

Oldukça uçuk bir fikir gibi geliyor değil mi?

Fakat Google Earth programını kullanarak yapıldığı iddia edilen bu keşifte, Kaliforniya kıyılarından yaklaşık olarak 76 kilometre daha geriye uzanabilen devasa duvarların görüntüsü insanı gerçekten şok ediyor. Tahmini olarak 2,6 kilometre genişliğinde ki bu devasa duvarlar insanı hayrete düşürse de dikkatlice incelendiğinde bu devasa duvarların doğal olarak su altında zaman içerisinde oluşan tortu kalıntıları veya doğal yapılanmalar olmadığı ortada.

Artık günümüzde biliyoruz ki okullarda bize öğretilen klasik tarih büyük hatalarla dolu ve ortaya çıkarılan arkeolojik kazılar, coğrafik keşifler ve dahası, öğretilen kadim tarihin bir şeyleri gizlemek için kurgulanmış bir senaryo olduğunu ortaya koyuyor.

Peki ama bu devasa yapı nasıl oluyordu da tüm dünyanın etrafını dolanabilecek kadar uzun inşa edilmişti?

Yapının bazı yerlerinde ise adeta kapı gibi yapılmış ve özel olarak tasarlanmış bölümler bulunuyor ki buranın zeki varlıklar tarafından inşa edildiği de ortadadır…

Peki ama ne olabilir? Kim yapmış olabilir?

Kesin bir gerçek var ki, bu devasa duvarları yapanlar şuan dünya üzerinde yaşayan bizim neslimiz değil, bizden milyonlarca yıl önce yaşamış üstün ırklar olduğu ve uygarlık seviyelerinin üzerinde olduğu (o zaman ki teknoloji düşünülürse) ortadadır.

Hemen aklımıza Mü’min Suresi 82. Ayet geliyor;

“Yeryüzünde gezip dolaşmıyorlar mı ki, kendilerinden öncekilerin nasıl bir sona uğradıklarını bir görsünler. Onlar, kendilerinden (sayıca) daha çoktu ve yeryüzünde kuvvet ve eserler bakımından daha üstündüler. Fakat kazandıkları şeyler, (azaba karşı) onlara hiçbir şey sağlayamadı.”

Özellikle ayette geçen “kendilerinden daha çoktu ve yer yüzünde kuvvet ve eserler bakımından daha üstündüler” kelimesi bizden önce yaşayan nesillerin hem bizden daha kalabalık, hem de bizden gerek eserler, gerekse kuvvet olarak daha üstün olduğu özellikle yazılması da bugün akıl ve mantığımıza oturtamadığımız eserlerin aslında ne anlama geldiğini açıklıyor.

Öte yandan yine Kur’an penceresinden bakacak olursak bir Zülkarneyn olayı var ki Yecüc Mecüc isimli varlıkları demir dağlar eriterek hapsettiğini öğreniyoruz. Bugüne kadar yapılan bu devasa set için Çin Seddi diyenler, Uzayda olduğunu söyleyenler (ki bende bu fikirdeyim) olmuştur. Peki ama o sed dünya da ise birazdan izleyeceğiniz videoda ki devasa duvarlar olabilir mi ?

Bir diğer aklımıza gelen ise Hz.Süleyman zamanında Cinlerin göründüğü ve Hz. Süleyman’ın onlara hükümdarlık yaptığı ve deniz cinlerini dahi denizden değerli şeyler çıkartmakla görevlendirdiği bilgisidir.

Ayet şöyle diyor;

“Denize dalacak ve bundan başka işler görecek şeytanları da onun emrine verdik.”

Bir diğer düşünce ise bu devasa blokların aslında birer duvar olmadığı, içinden geçilebilen birer tünel olduğu ve bu tünelleri Agarta’lı devlerin kullandığı yönünde ki iddialar ki en zayıf ihtimal dahi olsa bir araştırmacı olarak her zaman şüpheyle bakılması gerektiğini düşündüğümden yine “Neden Olmasın ki?” diyorum…

Diyelim ki bunların hiç biri değil…

Peki o zaman bu devasa duvarları kimler yaptı?

İşte tam burada sizlerin de yorumlarını bekleriz…

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: