HAARP, CHEMTRAİL, NEDEN İLAÇLANIYORUZ?

Bazı kişi ve gruplar Chemtrail uçakları hakkında bir iddia ortaya atmışlar ve Chemtrail uçaklarının radarlar tarafından tespit edilemediğini ve gizli bir sistemin uçaklara monte edildiğini ve dünya da bu sistemin sadece bu uçaklarda olduğunu bu yüzden de radarlara yakalanmadığını iddia ediyorlar.
Bu doğru değildir…
Dünya devletlerinin bir çoğunun ortaklaşa imzaladıkları anlaşmalar gereğince hava sahaları bu Chemtrail uçaklarına açılır ve rahatça spreyleme yaparlar.
Radarlardan gizlenmelerine gerek yoktur çünkü ülkeler iklim değişikliği ve ozon tabakası rehabilitesi için spreyleme yapıldığına dair ikna edilmiş ve resmi izin verilmiştir.
Anlaşmaya imza atan ülkelerin atmosferine periyodik zaman dilimlerinde dünyayı koruyacak bahanesi ile kimyasal toksik maddeler salınır.
Chemtrail uçaklarından bırakılan bu kimyasal maddeler bulutumsu bir hal almanın yanı sıra motif olarak çok ilginç desenleri de ortaya çıkarıyor.
Örneğin delik  delik bir halde olan küçük bulutçuklar, genç kızların saç  örgüsüne benzeyen izler, küçük karecikleri andıran farklı desenlere kadar pek çok çeşitli motifler oluşabiliyor.
HAARP teknolojisi ile mevcut hava durumu manipüle edilebilirken, doğal yağmur bulutları bir bölgeden başka bir böleye transfer edilebiliyor ve yine yapay bulutlar oluşturularak iyon yüklemesinin ardından elektromanyetik frekanslar ile yapay bulutların bulunduğu bölgede nem oranı yok edilerek kuraklık meydana getirilebiliyor. Bunun sağlanması için de Chemtrail uçakları biyo-kimyasal spreyleme yapmaya devam ediyor.
NATO, BM ve küresel elitlerin hizmetinde olan pek çok kuruluşun ortak bildirisinde ise “Paris İklim Anlaşması” ve “Kyoto Protokolü” üzerinde ittifak etmiş ülkelerin semalarında ilaçlama yapmak…
Bu anlaşmalar ve Chemtrail itirazlarına yapılan açıklamalara göre ise bu ilaçlamalar gökyüzünde yapılmalı çünkü iyonosfer ısıtıcısı olan HAARP’de başta olmak üzere püskürtülen bu biyo-kimyasal gazlar iyonlaştırılarak ozon tabakası tamir edilmeye çalışılıyor, doğal kasırgaların önüne geçilmeye çalışılıyor, yağışların artması sağlanmaya çalışılıyor.
Türkiye’de Anadolu’da da beklenmedik bir zaman da ve mevsimde hasat zamanı dolu, don ve kuraklık gibi iklimsel etkilerin ortaya çıkarak tarımsal üretimin baltalanmasının ardında ise yine HAARP kaynaklı Chemtrail operasyonlarının olduğu da pek çok kişi tarafından iddia ediliyor.
Tabi iddialar sadece tarım üzerin değil elbette, insanlar üzerinde Alzheimer, Parkinson, Als gibi norölojik hastalıklara, endokrinal hastalıklara, alerji, nefes darlığı, astım ve kanser gibi hastalığa sebep olduğu da iddia edilenler arasında.
İnşaAllah bu konu hususunda çok daha geniş bilgiyi yukarı da resmi bulunan ve yakında tüm kitapçılarda yerini alacak olan “Biyolojik Terör Chemtrail” kitabında bulabilirsiniz.
Umarız Türkiye’de yetkililerimiz bu konuyu meclise taşırlar ve İsviçre, Bulgaristan, İtalya, Rusya meclislerinde tartışıldığı çözüm arandığı gibi bizim meclisimizde de çözüm arayışları için sayın vekillerimiz mücadele ederler.
Yazımızda hatalar var ise nefsimizdendir, isabet ve tesir ederse Rabbimin lütfudur…
Saygılarımla
Kursad BERKKAN

Bu Yazıları Gördünüz mü ?

TARIK SURESİNİN SIRLARI; ÜZERİNDE YAŞAYAN CANLILAR MI VAR?
Bilim adamlarının Corot Uzay Teleskobu ile uzayda ki bazı yıldızların ...
TAPINAK ŞÖVALYELERİ SIRRIN PEŞİNDE(!)
Tapınakçılar ile ilgili olan yazılarımız iki bölümdür. Bu nedenle konuyu ...
TUBBA KAVMİ İSLAMDAN ASIRLAR ÖNCE RAHMAN İSMİNİ NEREDEN BİLİYORDU?
            Önemli Not : Bu yazı Yazar Kursad BERKKAN'ın "Hasan Sabbah ...
KGB AJANI PUTİN, SADDAM HÜSEYİN’İN HİZMETÇİSİ Mİ?
Gün geçmiyor ki yeni bir montaj fotoğrafı ile karşılaşmayalım. Tabi ...
İNSANOĞLU, ANNUNAKİ VE NEFİLİMLER
1. TANRI VE YARATILIŞ Dünyanın varoluş kökeni hakkında birçok görüş mevcuttur ...
KUTSAL KİTAPLAR VE BİG BANG’E GÖRE YARATILIŞ
 Big Bang deneyi ile ortaya çıkan bir diğer konu ise ...
HEY İNSAN! MODERN KÖLE OLMANI İSTİYORLAR FARKINDA MISIN?
Hey insan! ZİHNİN KONTROL ediliyor farkında mısın? Ve seni kölelikten memnun eder ...
1 DOLARIN ÜZERİNDE GİZEMLİ ADAM İLLUMİNATİ LİDERİ Mİ ?
"İlluminati" kelimesini ilk defa 1492 yılında Menendez Pelayo isimli İspanyol ...
YECÜC MECÜC SEDDİ KONUMU VE GOOGLE EARTH KOORDİNATLARI
İslam inancına göre çeşitli kıyamet alemetleri vardır ve bu kıyamet ...
HZ. İDRİS’İN SATÜRN GEZEGENİNİ ZİYARETİ
Daha önce konularımızda Allah’nın emri, izni ve mucizesiyle göğe yükseltilen ...
UZAYLILAR TANRI MI? HZ. IBRAHİM UZAYLILAR İLE KARŞILAŞTI MI?
Pek çoğumuz Hz. İbrahim ve Nemrud hikayesini biliriz, Mezopotomya’da hüküm sürmekte olan Babil halkının yıldızlara tapındıkları ...
ANTARTİKA’DA OLANLAR SİZİ HAYRETE DÜŞÜRECEK!
Antarktika, Güney Yarımküre’nin en güneyinde bulunan ve Güney Kutbu’nu içeren ...

2 thoughts on “HAARP, CHEMTRAİL, NEDEN İLAÇLANIYORUZ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Translate »
Devamını oku:
TAPINAK ŞÖVALYELERİ SIRRIN PEŞİNDE(!)

Tapınakçılar ile ilgili olan yazılarımız iki bölümdür. Bu nedenle konuyu ilk konudan itibaren okumak anlaşılması bakımından daha sağlıklı olacaktır. Okumayan...

Kapat