Kapat

HEDEFLENEN “CİNSİYETSİZ TOPLUM”

CİNSİYETSİZ TOPLUM OLUŞTURMA
Uzun süredir üzerinde çalıştıkları bir hedef olan cinsiyetsiz toplum gündeme yeni gelmiş gibi gözüksede aslında yeni değil, hep kirli zihinlerin içindeydi. Ve bu yola karşı sundukları ilk adım çocuklar.


CİNSİYETSİZ ÇOCUK, CİNSİYETSİZ TOPLUM


Günümüzde -bazı- doktor adı altında karşımıza dikilen kuklalar anne-babalara korkunç bir tavsiyede bulunmakta
“ÇOCUKLARINIZI CİNSİYETSİZ YETİŞTİRİN” evet tavsiye bu. Ayrıntıları da var hemde.
“18 yaşına kadar kız-erkek ismi koymayın, belirli bir kalıba sokmaya çalışmayın, cinsiyeti doğduğu bedenden farklı olabilir, yetişkinlik dönemine girdiğinde hissettiği beden kendi bedeninden farkılysa değişim sürecine girerek istediği ismi almalı”


Artık Bebek Mamalarının Üstünde Bile Cinsiyetsiz Çocuk Yetiştirmenin Faydaları Yazılıyor.
Cinsiyetsinin ne olduğunu bilemeyen bir birey 18 yıl boyunca acaba ameliyat mı olmalıyım düşüncesiyle yaşamalı yani.


DİNLERİ YIKMAK – KAFA KARIŞTIRMAK


Kişinin eğilimi olmasa bile “Hadi bir düşün” demekten başka bir şey olmayan bu kötü niyetli tavsiye hem dini kuralları yıkmaya sebep oluyor hem de kafaları karıştırıyor. Küreselci kesimin tam da istediği gibi değil mi ? Kendilerinin ürettiği çıkar odaklı düşüncelere göre hareket etmemizi ve yönelmemizi hedefliyorlar


OLUŞTURULAN CİNSİYETLER


Artık sadece kadın ve erkek değiliz. Üstelik kadın ya da erkek bedende doğup bunu sürdürsek bile eğilimlerimizin ve tercihlerimizin farklı olabileceğini bize sunarak cinsiyetsiz modern robot köle sistemine adımlarını çok uzun bir zaman önce attılar. Sosyal medya da dönen ve mizah gibi yansıtılan sapkın ilişkiler aslında gülmemiz için değil alışmamız içindi. Hatta farklı eğilimı olmayan kişiyi bile zorlamaya çalışıyorlar.


CİNSİYETSİZ ÇOCUKLAR BÜYÜDÜĞÜNDE NELER OLACAK?


Hemen söyleyelim, “CİNSİYET SEÇMEK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ” cümlesi her yerden yankılanacak. Günümüzde yeni bir moda gibi sunulan cinsiyetsiz mankenler gibi.
Hem kadın hem erkek rolüne girebilen mankenleri çoğumuz biliyoruz. Işte onlar da ahlakı yıkmayı hedefleyen oyunun bir basamağından başka bir şey değildi.
Konumuza dönelim ; cinsiyetsiz yetişkinler bu hallerini büyük bir zevkle sürdürürken normalleri anormalleştirecekler. Doğduğu vücutta kalanları ya da küçük bir çocukken cinsiyetini söyleyenleri küçümseme dönemi başlayacak


KÜRESEL SAPKINLIK


Örgütlerin kendi aralarındaki ayinlerinde yaptıkları sapkınlıklar zihnimize kodlanarak tek tip işçiye dönmemize ve şeytani ayinlerinin toplum açısından normalleştirilmeye çalışıldığı bunun için büyük planlar döndüğü oldukça net bir şekilde gözükmekte.


HER TAVSİYEYE UYMAYIN, HATTA ARTIK HİÇ UYMAYIN


En güvendiğiniz doktorlar, markalar, sanatçılar gibi topluma örnek (?) olanlar onların elinde, kukla sisteminde bayrak açanların verdiği tavsiyelere ihtiyacınız yok. Süblimal mesajları geçtiler artık tüm amaçlar açık açık gündemde. Tabi görmek istersek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: