İSLAMOFOBİ VE ALGI OPERASYONLARI!

ABD’nin Ortadoğu hakimiyeti adına Afganistan ve Irak operasyonlarının altında her ne kadar 11 Eylül tarihinde ikiz kulelere yapılan onların deyimi ile “İslami Terör Örgütleri” isimli yapılanmaları bitirme sebebi yatsa da, asıl maksatlarının YENİ DÜNYA DÜZENİ sağlamak adına Ortadoğu’da bir güç dengesi kurmalarından başka bir şey değildi.

Bu dengeyi sağlamanın ana yolu ise geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Fransa’da ki 12 kişinin öldüğü saldırıda dahil olmak üzere terör gruplarına “MÜSLÜMAN” yaftasını yapıştırmak sureti ile dünya kamuoyunda İSLAMAFOBİ algısı oluşturmaktan geçiyordu.

Oysa gerçek İslam ise “Terör ve Terörizm” gibi mefhumları kesinlikle yasaklıyordu…Bakın ayet ne diyor?

Nisa Suresi 93. Ayet

“Kim bir kimseyi kasten öldürürse, muhakkak ki yeri cehennemdir!”

Ancak gerçek İslam küresel hegemonyanın efendilerinin umurunda değildi ve büyük bir algı operasyonu yürütülüyordu. Bu algı operasyonu müslümanların insan öldürmekten geri durmayan, cani bir toplum olarak dünya kamuoyunda algılanmasını sağlamakdı.

Bunun ilk adımı Afganistan ve sonrasında Irak operasyonları ile başlamıştı ki o dönem operasyonların başında olan Kuru Kafa ve Kemikler Örgütünün daimi üyesi, bir İlluminati hizmetkarı olan eski ABD başkanı George W.Bush, USS Abraham Lincoln uçak gemisinin güvertesinde operasyonların ardından böbürlenerek şöyle diyordu;

“Mission Accomplished”

Ne demek di bu biliyor musunuz?

“Görev Tamamlandı”

Ancak oluşturmaya çalıştıkları bu İslamafobi tersine döndü ve Irak’da yaptıkları zulümler, Ebu Garip cezaevinde yaptıkları işkenceler, intihar eden ABD’li askerler vs. dünya basınında ayyuka çıkınca bu kez yerle bir olan vizyonlarını toparlamak adına bataklığa çevirdikleri Irak’dan geri çekilme manevralarına başlamak zorunda kaldılar.

Ancak Siyonist Elitler her ne kadar İslamafobi oluşturmaya çalıştırsalarda Kur’an’ı Kerim’in “Düşünen Toplum” fikriyatına hizmet edenler günden güne çoğalmaktaydı. Keza Fransa İslam’a yönelişi fark etmiş olacak ki 10 Şubat 2004’de Fransız Meclisi kararınca dini sembollerin okullarda taşınmasını yasaklayan yasa teklifini sundu ve dönemin Fransa Cumhurbaşkanı Jacques Chirac tarafından onaylanarak yürürlüğe girdi.

Hatta öyle ki Fransa’da 2010 seçimlerinde bir siyasi parti İslamafobiyi öyle abartarak işledi ki, minareleri şeytanın silahı, müslüman kadın ve erkekleri ise şeytanlaştıran afişler ile seçim propagandası yaptı ve aynı dönem bir çok cami kundaklandı.

Peki ya İslam adına faaliyet gösteren diğerleri?

El-Kaide, Işid, İsis, bokoharam vs. Bunlar İslam adına insan öldürmeye devam ettiği sürece insanların İslam’a bakış açısı nasıl olacaktır acaba?

İslam coğrafyasının yüzyıllardır şiddete, işgale, işkenceye ve zulme maruz kalması ve bunun hristiyan/Yahudi yönetimler, yöneticiler tarafından yapılıyor olması Hristiyanofobi veya Yahudiofobi oluşturmuyor da, İslam terörü ayetleriyle yasaklamasına karşın neden İslam örtüsüne bürünen terör örgütleri üzerinden islamofobi oluşturuluyor?

Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez bu sorunun cevabını “Batı’da İslamafobi bir endüstri haline gelmektedir” diye açıklamış ki sanırım sorumuzun cevabı da burada yatmaktadır.

İslamofobi adına yürütülen bu algı operasyonları hem müslümanların hemde batının zihninde doğumundan sonra dünya tatlısı yavrularımızın kulağına okuduğumuz ezan ve tekbiri yine ebediyete uğurladıklarımızın ardından toprağa verirken okuduğumuz tekbiri şayet duyulduğunda bir terörist grup feryadı gibi algılanmasını sağlamıştı.

Algı operasyonuna maruz kalanlara ise “Müslümanlar” olarak bizler peygamber efendimiz Hz.Muhammed’in “Birbirinizi sevmedikçe iman etmiş sayılmazsınız” sözünü öğretemedik…

Öyle ki şuan ki mücadelemiz alemlere rahmet Hz.Muhammed’in döneminde ki “haksız yere insan öldürme” dönemi ile aynıdır ve ne yazık ki peygamber efendimiz Hz.Muhammed bunlara son verirken bugün tüm bunlar İslam adına yapılıyor.

Sanırım Tavistock, İlluminati gibi örgütlerin ALGI OPERASYONLARI bu minvalde devam edecek ve bizler yükseltilmeye çalışılan İSLAMAFOBİ’yi ilim ile mücadele vererek İSLAMAFOBİ haline getirmezsek müslümanlık görevimizi yeterince yerine getirmiş olmayacağız.

KURSAD BERKKAN

Bu Yazıları Gördünüz mü ?

ASIL İŞGAL ALTINDA OLAN YER KABE’DİR(!)
Üst Akıl, Siyonizm ve İngiliz Derin Devleti, dinlerin içini boşaltma ...
ORDU’LAR SOKAKLARA İNDİ! PERDE ARKASINDA BÜYÜK PLAN MI VAR?
Herkese merhaba, Corona Virüs ortalığı yıkmaya devam ediyor... Maalesef Türkiye'de ...
5G ANTENLERİ CORONA (COVİD-19) MU YAPIYOR?
DİKKAT! BU YAZI YOUTUBE VİDEOMUZUN METİN HALİDİR! Videomuz yazının en ...
PEYGAMBER SANCAĞI UKAB VE SİRİUS GEZEGENİN SIRRI
    Sirius gezegenin İslam kültüründe yeri ve önemini anlatmak sanırım mümkün ...
İSRAF KÜLTÜRÜ, KAPİTALİZM VE MODERN KÖLELİK!
Sistem, bir bütünlük içerisinde olan şeylere verilen isimdir. Kısacası dünyanın ...
YAHUDİ TALMUD YASASI VE SİYONİST BAĞLANTI
Talmud Yahudilerin Tevrat kadar önemsedikleri yasa kitabıdır. Öğreti anlamına gelen "Lamad"sözcüğünden türediği ...
ENDÜLÜS, BİLİM VE İSLAM
  Avrupa medeniyetinde, Rönesans döneminden yaklaşık olarak dört asır evvel varlık ...
GÖZLÜĞÜN TARİHİ! İLK GÖZLÜĞÜ KİM BULDU?
Günümüzde teknolojik aletlerle yakından haşır neşir olmamız ve onlarsız yapamadığımız ...
30 MADDELİK CORONA REÇETESİ
CORONA VİRÜS REÇETEMİZ Kıymetli dostlar, aşağıda sıraladıklarımı lütfen dikkate alınız. Pek çoğunu ...
KANSERİN ÖLÜMÜ–MUTLAKA OKUYUN
  30 yıl evvel doktorlar 6 ay ömrü kaldığını söylediler. Ailesini ...
MARMARA’DA ŞİDDETLİ YAĞMUR HAARP OLABİLİR Mİ ?
İstanbul'da gece saatlerinde başlayan yağış sabah etkisini artırdı. Şu sıralarda ...
KORONAVİRÜS PANTENTİ VE HANEDANLAR SAVAŞI.
Son zamanlarda cennet vatanımız da  dahil olmak üzere dünya gündeminin ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Translate »
Devamını oku:
NEW AGE AKIMI VE KÜRESEL DÜZEN

Dünya yeni bir düzenle tanıştı artık, bu düzenin adı “New World Order” olarak belirlendi. Bu düzene göre Büyük bir Ortadoğu...

Kapat