Kapat

İSLAMOFOBİ VE ALGI OPERASYONLARI!

ABD’nin Ortadoğu hakimiyeti adına Afganistan ve Irak operasyonlarının altında her ne kadar 11 Eylül tarihinde ikiz kulelere yapılan onların deyimi ile “İslami Terör Örgütleri” isimli yapılanmaları bitirme sebebi yatsa da, asıl maksatlarının YENİ DÜNYA DÜZENİ sağlamak adına Ortadoğu’da bir güç dengesi kurmalarından başka bir şey değildi.

Bu dengeyi sağlamanın ana yolu ise geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Fransa’da ki 12 kişinin öldüğü saldırıda dahil olmak üzere terör gruplarına “MÜSLÜMAN” yaftasını yapıştırmak sureti ile dünya kamuoyunda İSLAMAFOBİ algısı oluşturmaktan geçiyordu.

Oysa gerçek İslam ise “Terör ve Terörizm” gibi mefhumları kesinlikle yasaklıyordu…

Bakın ayet ne diyor?

Nisa Suresi 93. Ayet

“Kim bir kimseyi kasten öldürürse, muhakkak ki yeri cehennemdir!”

Ancak gerçek İslam küresel hegemonyanın efendilerinin umurunda değildi ve büyük bir algı operasyonu yürütülüyordu. Bu algı operasyonu müslümanların insan öldürmekten geri durmayan, cani bir toplum olarak dünya kamuoyunda algılanmasını sağlamakdı.

Bunun ilk adımı Afganistan ve sonrasında Irak operasyonları ile başlamıştı ki o dönem operasyonların başında olan Kuru Kafa ve Kemikler Örgütünün daimi üyesi, bir İlluminati hizmetkarı olan eski ABD başkanı George W.Bush, USS Abraham Lincoln uçak gemisinin güvertesinde operasyonların ardından böbürlenerek şöyle diyordu;

“Mission Accomplished”

Ne demek di bu biliyor musunuz?

“Görev Tamamlandı”

Ancak oluşturmaya çalıştıkları bu İslamafobi tersine döndü ve Irak’da yaptıkları zulümler, Ebu Garip cezaevinde yaptıkları işkenceler, intihar eden ABD’li askerler vs. dünya basınında ayyuka çıkınca bu kez yerle bir olan vizyonlarını toparlamak adına bataklığa çevirdikleri Irak’dan geri çekilme manevralarına başlamak zorunda kaldılar.

Ancak Siyonist Elitler her ne kadar İslamafobi oluşturmaya çalıştırsalarda Kur’an’ı Kerim’in “Düşünen Toplum” fikriyatına hizmet edenler günden güne çoğalmaktaydı. Keza Fransa İslam’a yönelişi fark etmiş olacak ki 10 Şubat 2004’de Fransız Meclisi kararınca dini sembollerin okullarda taşınmasını yasaklayan yasa teklifini sundu ve dönemin Fransa Cumhurbaşkanı Jacques Chirac tarafından onaylanarak yürürlüğe girdi.

Hatta öyle ki Fransa’da 2010 seçimlerinde bir siyasi parti İslamafobiyi öyle abartarak işledi ki, minareleri şeytanın silahı, müslüman kadın ve erkekleri ise şeytanlaştıran afişler ile seçim propagandası yaptı ve aynı dönem bir çok cami kundaklandı.

Peki ya İslam adına faaliyet gösteren diğerleri?

El-Kaide, Işid, İsis, bokoharam vs. Bunlar İslam adına insan öldürmeye devam ettiği sürece insanların İslam’a bakış açısı nasıl olacaktır acaba?

İslam coğrafyasının yüzyıllardır şiddete, işgale, işkenceye ve zulme maruz kalması ve bunun hristiyan/Yahudi yönetimler, yöneticiler tarafından yapılıyor olması Hristiyanofobi veya Yahudiofobi oluşturmuyor da, İslam terörü ayetleriyle yasaklamasına karşın neden İslam örtüsüne bürünen terör örgütleri üzerinden islamofobi oluşturuluyor?

Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez bu sorunun cevabını “Batı’da İslamafobi bir endüstri haline gelmektedir” diye açıklamış ki sanırım sorumuzun cevabı da burada yatmaktadır.

İslamofobi adına yürütülen bu algı operasyonları hem müslümanların hemde batının zihninde doğumundan sonra dünya tatlısı yavrularımızın kulağına okuduğumuz ezan ve tekbiri yine ebediyete uğurladıklarımızın ardından toprağa verirken okuduğumuz tekbiri şayet duyulduğunda bir terörist grup feryadı gibi algılanmasını sağlamıştı.

Algı operasyonuna maruz kalanlara ise “Müslümanlar” olarak bizler peygamber efendimiz Hz.Muhammed’in “Birbirinizi sevmedikçe iman etmiş sayılmazsınız” sözünü öğretemedik…

Öyle ki şuan ki mücadelemiz alemlere rahmet Hz.Muhammed’in döneminde ki “haksız yere insan öldürme” dönemi ile aynıdır ve ne yazık ki peygamber efendimiz Hz.Muhammed bunlara son verirken bugün tüm bunlar İslam adına yapılıyor.

Sanırım Tavistock, İlluminati gibi örgütlerin ALGI OPERASYONLARI bu minvalde devam edecek ve bizler yükseltilmeye çalışılan İSLAMAFOBİ’yi ilim ile mücadele vererek İSLAMAFOBİ haline getirmezsek müslümanlık görevimizi yeterince yerine getirmiş olmayacağız.

KURSAD BERKKAN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: