Kapat

KURU KAFA VE KEMİKLER (Skulls and Bones) TARİKATI NEDİR? KİMLERDEN OLUŞUR? (BÖLÜM 2)

Merhaba, bu yazı bir kaç bölüm halinde yayınlanmıştır, yazının ilk bölümü için BURAYA tıklayınız.

Tarihler 13 Mart 1962’yi gösteriyordu; ABD başkanlık koltuğunda ise Kurukafa ve Kemikler tarikatına üye olmasına karşın, başkan seçildikten sonra onların pek çok yapmak istedikleri eylemlere karşı çıkan Başkan Kennedy vardı.

Başkan Kenedy, Kurukafa ve Kemikler örgütünün son sinsi planına karşı çıkınca, onlar da bu planı farklı kanatlardan gerçekleştirmeye çalıştılar.

Amerikan U2 Casus uçakları, Küba’da yer alan Sovyet yapımı orta menzilli balistik füzelerin varlığını ve yönlerinin ABD’ye dönük olduğunu saptadılar. Başkan Kenedy, Küba yönetimi ile görüşmeler yapıyordu ama Kurukafa ve Kemikler örgütü askeri müdahale istiyordu.

ABD Askeri Kurul Başkanı ve aynı zamanda Kurukafa ve Kemikler Örgütü üyesi olan General Lyman Lemnitzer, Savunma Bakanı Robert NcNamara ile birlikte inanılmaz bir kaos planı hazırlarlar. Bir gizli operasyon düzenlenecektir, operasyonun ismi ise belirlenmiştir “Operasyon Northwoods”.

BÜYÜK OPERASYON BAŞLIYOR

Operasyon Northwood isimli gizli belge bugün gün yüzüne çıkmıştır. Bu operasyon, bir şekilde Küba’ya saldırmayı hedeflemektedir. Normal yollardan Küba’ya saldırmanın herhangi bir mazereti bulunamaz, bu sebeple mazeret üretilecektir.

Bu mazeret ile hem dünyaya işgalin gerekliliği ispatlanacak, hem de bu operasyonda Amerikan halkının Küba’ya karşı savaşı desteklemeleri sağlanacaktı. (Tıpkı, Irak’ta kitle imha silahı var deyip, bu yalan ortaya çıkınca, Saddam zulmünden masum halkı kurtarmak gibi, bir mazeret üretildiği gibi)

İkili bu operasyon için bir rapor hazırlarlar, bu raporda insanı hayrete düşüren sinsi planlar yer almaktadır. O raporda şu dikkat çekici maddeler vardır.

Raporda en dikkat çekici bölümler şöyleydi;

Yasa dışı radyo mesajlarıyla asparagas (asılsız, yalan) haberler yayınlanacak,

Amerikan yanlısı Kübalılar tarafından üs içinde yalan saldırı düzenlenecek,

Ana girişte ayaklanma çıkarılacak,

Üs içindeki cephane depolarını havaya uçurarak, yangın çıkartılacak,

Üste uçak ve gemiler sabote edilecek,

Üssün dışında bir savaş gemisi batırılacak,

Aslında hiç var olmayan kurbanlar için (sahte) cenaze törenleri düzenlenecek,

Miami, Florida ve Washington DC’ye terörist saldırılar düzenlenecek,

Ve son olarak Küba üzerinde insansız uçak (tarafımızdan) imha edilecek,

(Sahte) Yolcular aslen ABD ajanları olacak, bunlar aslında kendilerini tatilde öğrenci olarak gösterecek, Elgin Askeri Hava Limanında, CIA Miami bölgesine ait bir uçak, sivil uçak gibi boyanacak ve numaralandırılacaktı. Bu kopya, gerçek uçak yerine kullanılacaktı. Gerçek uçak uzaktan kumanda ile kontrol edilecekti. Bu iki uçak Florida güneyinde (gökyüzünde) buluşacaktı. Yolcu ile dolu uçak Elgin askeri hava limanına geri dönecekti. Yolcularını indirilerek orijinal haline geri döndürülmesi için yolcusuz uçak yola devam edecek ve Küba üzerinde Yardım sinyali verdikten sonra uzaktan kumanda ile imha edilecekti.

Derin plan böyleydi ve plan işleme konulmuştu. Bu plan, Savunma Bakanı Robert NcNamara sayesinde Başkan Kenedy’e de ulaştırıldı. Nihayetinde Kenedy bu raporu kesinlikle reddetti ve General’i odasından kovdu. Daha sonra Kenedy, savaş yerine barış yolu ile Küba yönetimine, Türkiye’de bulunan ABD füzelerini kaldıracağını açıkladı.

Bunun üzerine, Sovyet yönetimi de Küba’da bulunan füzelere sahip çıkarak onları kaldıracağının teminatını verdi. Fakat Başkan Kenedy olayı barış yolu ile çözse bile, artık her şey onun aleyhine işliyordu ve çok uzun sürmeden de suikasta kurban gitti.

Kurukafa ve Kemikler Örgütü herkesi ve her şeyi ellerinde tutmak isterler. Ankara Ticaret Odası Başkanı Sinan Aygün’ün yaptırdığı “Türkiye’de Neden Petrol Yok” araştırmasının sonuçlarına göre, yabancı kaynaklı petrol arama şirketleri “Petrol yok.” diyerek birçok kuyuyu civa ve beton dökerek kapattırmıştı.

Türk kaynaklı olduğu iddia edilen diğer arama şirketleri ise, “İşlenebilmesi için yeterli kaliteye sahip değil.”, yani kalitesiz petrol mazeretiyle petrol kuyularını kapattırmıştı. Öte yandan bu durumu görerek itiraz eden birçok Türk mühendis ise, kısa sürede birer birer kazaya kurban giderek ortadan kaldırılmışlardır.

Kurukafa ve Kemikler Örgütünü araştıran New York Observer Dergisi’nin muhabiri olan Ron Rosenbaum, o dönemde tüm ülkeyi ve dolayısı ile dünyayı şok eden bir kayıt gerçekleştirmişti. İlk defa koca ABD’nin başkanını, bir okült ayinde gizli kameraya çekmeyi başarmıştı. Amerikan Freedom News internet sitesi editörlerinden Rick Wales, bakın o dönemi ve çarpıcı Kurukafa ve Kemikler ayinini nasıl anlatıyor;

“İlk defa olarak, halkımız Başkan George W.Bush’un Yale Üniversitesi dördüncü sınıfındayken katıldığı tuhaf okült ayine tanık olacak.

New York Observer Dergisi’nin önemli muhabiri Ron Rosenbaum, Yale Üniversitesi’nin Kurukafa ve Kemik gizli cemaatiyle ilgili 25 yıldır yürüttüğü araştırmalarında bir ilki daha gerçekleştirdi.

Yüksek teknolojili gece görüntülü video ekipmanı kullanarak, Rosenbaum’un gizli araştırmacı ekibi, aralarında Başkan George W.Bush’un da bulunduğu Doğu Kuruluşu’nun sayılı üyelerinin gerçekleştirdiği tuhaf tanıtma ayinini videoya kaydetmeyi başardı.

Sadece erkeklerin katıldığı Kurukafa ve Kemik cemaati Yale Üniversitesi mezunlarından oluşuyor ve Amerika Birleşik Devletleri’nin en güçlü adamlarından bazılarını kapsıyor. Cemaat bir Alman gizli cemaatinin uzanımı olarak 1832’de kuruldu.

Yale’de son sınıflarını okuyan on beş yeni üye yıllık olarak gizli cemaate kabul ediliyorlar. Kabul töreni ileride başkan, büyükelçi, diplomat, Wall Street kodamanı, senatör, banker, yargıç, medya yöneticisi ve üniversite başkanı olacak Yale mezunlarını birbirine bağlar. Üyeler hayatları boyunca cemaatte kalırlar.

Devam edecek….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: