Kapat

MARCUS RASHFORD, MANCHESTER UNİTED OYUNCUSU İLLUMİNATİ ÜYESİ Mİ ?

Son günlerde futbol ile pek aramız olmadığı için bilmediğimiz bir futbolcu hakkında bir çok kez sorularla karşılaştık.

Bu soruların temel noktası ise Marcus Rashford isimli genç futbolcunun geçmişi ve yükselişi ile alakalıydı.

Biraz araştırma yaptığımızda ise “kırmızı şeytanlar” olarak bilinen Manchester United isimli takımına transfer olan yeni bir yetenek olduğu sonucuna varıyoruz.

Genç futbolcu 31 ekim 1997 yılında İngiltere’nin Manchester şehrinde dünyaya gelmiş ve santrafor olarak çok aktif bir şekilde sağ ayağını kullanabıliyor.

Genç oyuncu takımın alt yapısında başlıyor ve kısa sürede yükselerek 2016 yılında ana takımda yer almayı başarıyor. Tabi bu yükseliş öyle bedava olmuyor ve iddia edilene göre 2016 yılında 3 milyon avro değer biçiliyor.

21 Yaşında İngiltere Milli takımında forma giyen Manchester United oyuncusu Rashford ailesi mensubu ve ailesinin de deyim yerindeyse gururu.

Ancak hakkında ki ilginç iddia ise onun yükselişinin kendi başarısı ile değil tıpkı Madonna gibi ruhunu şeytana sattığı için olduğuna dair!

Peki, elde kanıt var mı ? Yok!

Bir kişiyi İlluminati üyesi olarak suçlayabilmek veya atfedebilmek için bence elde kanıt olmalı…

E şimdi diyeceksiniz ki bu futbolcuyu neye dayanarak illuminati üyesi ilan etmiş olabilirler?

Sebep şu;

Alt yapısından yetiştiği Manchester United futbol takımında oynayan genç oyuncu Rashford daha alt yapıda iken bir ayine katılıyor. Onu ayine götüren isim ise Avram Glazer…

Kim bu Avram Glazer? Aşağıda fotoğrafı bulunan şahsiyet!

Avram Glazer in Switzerland with nine-man MUFC delegation

İddiaya göre Avram Glazer bir illuminati üyesidir ve genç oyuncu Marcus Rashford ile bir yemek sonrası konuşmuş ve onu illuminatiye katılması için ikna etmiş, başarı, yükseliş, şöhret ve para vaad etmiştir!

Eh yani, illuminati mensubu olan çoklarının da bu kazanımlara sahip olduğu bilinen bir gerçek!

Lakin konunun başında söylediğimiz gibi bu genç futbolcu Marcus Rashford için bir illuminati üyesi demek şimdilik oldukça güçtür zira elle tutulur hiç bir kanıt veya şüphe çekecek bir done yoktur!

O nedenle şimdilik aksi ispatlanana kadar bu konuyu doğru kabul etmiyoruz!

Kim ? Klüp başkanı Glazer mi ?

Ah evet! O adam Yahudi asıllı…

Aslında babaları Malcolm Glazer’in Manchester United takımını nasıl ele geçirdiğini ve Jacop Rothschild’in nasıl önünü açtığını, Amerika’nın en zengin 200 kişisi arasına nasıl girdiklerini anlatsak sanırız daha doğru olur ama onu da başka bir yazıya bırakalım..

Sağlıcakla kalın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: