MARMARA’DA ŞİDDETLİ YAĞMUR HAARP OLABİLİR Mİ ?

İstanbul’da gece saatlerinde başlayan yağış sabah etkisini artırdı. Şu sıralarda da yağış çok şiddetli şekilde etkili olmaya devam ediyor. Yağışla birlikte fırtına da etkili oluyor.

Bu fırtına öncesi gökyüzü aniden kararmış ve sanki gece yarısı olmuştu, sadece yarım saat içinde kararan gökyüzü sonra aniden açıldı ve avuç içi büyüklüğünde tolu yağmaya başladı.

Peki bunların hepsi doğal mıydı ? Bizce değildi… Gökyüzü anomalileri pek çok bölgede gözlemlendi ve gerçekten garip görüntüler ortaya çıktı.Yıllarca kendi ülkesi ABD’de HAARP ve Yağmur bombalarını test edenler şimdi Türkiye’de mi test ediyordu?

İran eli ile tüm Türkiye’de elektriği keserek bir test yapanlar şimdi de yağmur ve fırtına ile birşeylerin testini mi yapıyorlardı acaba ?

Bu konu da aşağıda ki 2 kitabımıza da göz atmanızı ehemmiyetle tavsiye ederiz.

   

Şiddetli yağışın öğle saatlerinde kadar etkisini sürdürmesi, öğle saatlerinin ardından bir süre daha devam ederek etkisini kaybetmesi bekleniyor. Yağış nedeniyle İstanbul Metrosu ve metrobüs yollarında su baskınları yaşandı, E-5’te trafik durma noktasına geldi. AKOM’dan ve İstanbul Valiliği’nden de İstanbullulara çok önemli uyarı geldi.

Hatta yağmurun şiddeti o kadar çoktu ki sel suları denize karistiginda ilginç görüntülere yol açtı…

Aşağıda bu fırtınaya ait resimleri paylaşacağız ancak öncelikle şu şimşek anomalisine dikkat etmenizi rica ediyorum.

Lütfen dikkatlice izleyin.

 

Şöyle bir hafızanızı yoklasanız? Kaç tanemiz böyle bir şimşek olayı hatırlıyor hatıralarında?

Marmara’da gözlemlenen bu şimşek olayı ile ilgili bazı bilim adamları “şimşeklerin yatay olmayacağını, dikey bir vaziyette ineceğini ve bunun istisnai bir durum olduğunu söylüyorlar. Evet istisnai durum… Bilim adamları maalesef “HAARP” diyemiyorlar ama o istisnanın ismidir bu…

Türkiye semalarına geçmeden önce Kazakistan’da da benzer şeylerin olduğunu hatırlatmak isterim ancak bir fark var…

Kazakistan’da öncesinde veya sonrasında deprem olmadı…

************

HAARP teknolojisi ile mevcut hava durumu manipüle edilebilirken, doğal yağmur bulutları bir bölgeden başka bir böleye transfer edilebiliyor ve yine yapay bulutlar oluşturularak iyon yüklemesinin ardından elektromanyetik frekanslar ile yapay bulutların bulunduğu bölgede nem oranı yok edilerek kuraklık meydana getirilebiliyor. Bunun sağlanması için de Chemtrail uçakları biyo-kimyasal spreyleme yapmaya devam ediyor.

Colby College profesörü James R. Fleming’e göre, ABD askeri araştırma projesi olan bulut tohumlaması 1830’ların başlarında başladı. Doğrulanmış başarılı yağmurlama girişimleri 1915 yılına kadar gerçekleşmedi.

1915 yılında San Diego’da yapay bulutlar iyon tabakası oluşturuldu ve bir deney yapıldı. Bu deneyden sonra 28 inçlik ekto plazma çerçevesinde 17 gün adeta tufan yaşandı, çok sayıda ölüm, bir çok köprü yıkılması, bir çok binanın çökmesi, yolların darmadağın olması ve iletişim hatlarının kopması ve binlerce insanın evsiz kalması ile sonuçlandı bu deney…

Charles Hatfield yağmur ile ilgili görsel sonucu

Charles Hatfield yağmur ile ilgili görsel sonucu

1943 Yılında Hamburg’da radar ekranları garip bulutları tespit etmişti ve askeri yetkililer yaptıkları araştırma da bu bulutların yoğun bir sismik bombardımana maruz kaldığını iddia etti. 1946 yılında ise General Electric’in Vincent Schaefer Berkshires’ta ki Greylock Peak’ta özel bir deney yapıldı ve küçük bir bulut bir parçasına altı kilogram kuru buz düşmesi sağlandı ve atılan üç millik patlayıcılar ile toprağa düşmesi sağlandı.

1946 General Electric’in Vincent Schaefer Berkshires’taki Greylock Peak’tan soğuk bir bulut içine altı kilo kuru buz düşürerek bulutta üç millik bir “patlayıcı” büyümeye neden oldu.

1949 Yılında Cirrus projesi başlatılmıştı, Alaska’da ki HAARP antenleri kullanılarak Nobel ödüllü Irving Langmuir çok özel ve gizli bir deneme yapacaktı.

Projenin finanse edilmesini sağlayan ise Mason bir profesör olan Vincent Schaefer’di.

Gümüş iyonize üfleme aparatı ismini verdikleri cihaz ile tam 320 milyar galon yağmuru bir hafta boyunca New Mexico üzerine ve Albuqeuergue yakınlarına yağdırmayı başarmışlardı.

************

ABD, Vietnam’da ciddi bir kayıp vermişti daha sonra bir vietnam askerlerinin olduğu bölgeye iyonize yağmur bulutları ile yazın ortasında şiddetli yağmur yağdırdı…
**********
Küba Devlet başkanı ABD tarım alanlarımızı vuracak dedi 9 gün sonra Fidel Castro’nun konuşma yapacağı gün yaz ayının ortasında şiddetli yağmur yağdı ve tum mahsulleri telef oldu…
************
Manhattan projesi geliştirildi iyonize sünni yağmur bulutu tasarlandı Arizona’ya yaz ayının ortasında şiddetli yağmur yağdı….
***********
Arap şehri Riyad’da japon bilim insanları ve Arap is adamları sondaj sonrası ayrım ve analiz cihazı için bir araya gelecekleri gün yaz ayının ortasında şiddetli yağmur yağdı tesisi su bastı proje bir kaç ay ertelendi ve sonra ihaleyi ABD aldı
************
Sovyetler Birliği 1 afgan 1 Azer 1 Iranlı 3 CİA ajanı yakaladiginı iddia etti kamera önünde sorgulanacagini Gorbaçov açıkladı 2 gün sonra yaz ayının ortasında şiddetli yağmur yağdı catiya yıldırım çarptı cezaevinin çatısı çöktü ne tesadüf ki itirafçı mahkumlar öldü…
************
Libya Başkanı Kaddafi, Çad devlet başkanıyla ticaret ve askeri anlaşma icin gorusecekti yaz ayının ortasında iki ülkede de 4 gün şiddetli yağmur yağdı görüşme olmadı sonra da Cad’da iç savaş çıktı…
************

HAARP konusunda yukarıda resmini de verdiğimiz bir kitap kaleme almıştık. Yıllardır yaptığımız tv programlarında, radyo programlarında ve gazetelerde bu konunun üzerine gitmeye devam ettik. Şimdi ise gelinen süreçte kanıtlar bizi haklı çıkardı ve resmi ağızlarda kabul etmeye başlandı. Bu konu da yer alan bir haber ise aynen şöyle;

“Jeoloji mühendisi Dane Wigington’ın iddalarına göre iklimlere birileri müdahale ediyor. NASA’nın uyduları tarafından çekilen görselleri bunun en büyük kanıtı olarak gören Wigington, görsellerde hiçbir şeyin doğal olmadığını her fotoğrafın bin kelimeye bedel olduğunu ifade ediyor.

Jeoloji mühendisi Dane Wigington’ın iddalarına göre iklimlere birileri müdahale ediyor. NASA’nın uyduları tarafından çekilen görselleri bunun en büyük kanıtı olarak gören Wigington, görsellerde hiçbir şeyin doğal olmadığını her fotoğrafın bin kelimeye bedel olduğunu ifade ediyor.

hava-3

Afrika’nın batı sahilleri

Farklı alanlarda çalışmalar yürüten araştırmacıların toplandığı ‘geoengineeringwatch.org’ sitesinde yer alan habere göre, gezegenimiz yaşam sistemlerine inkar edilemez şekilde bir saldırı var. Yüksek toksik ağır metaller ve kimyasallar jetler tarafından atmosfere sistematik olarak püskürtülüyor ve daha sonra son derece güçlü radyo frekansı sinyalleri ile manipüle ediliyor. Bu manipulasyonlar için HAARP, SBX radar, NEXRAD gibi sistemler kullanılıyor. Tüm bu iddialara kanıt olarak aşağıdaki fotoğraflar kanıt gösteriliyor fakat bu konu üzerinde farklı bilim insanlarının farklı yorumları bulunuyor.

hava2

Afrika’nın batı sahillerinden

hava1

 Kaliforniya sahili

Şimdi size bir video izletmek istiyoruz,  iddiaya göre NASA’nın teknoloji denemelerinden bir tanesi ve bu deneme ile yapay bulut oluşturulup, bu bulut ile diğer bulutlar tetiklenerek bölgede yağmur yağdırılabiliyor.

Chemtrail kimyasal spreylemesi ile Marmara semalarinin haritaya çevrildiğini de unutmamak gerek…

Temmuz ayında yaşanacak sıkıntıyı ise aylar önce söylemiştik ve şuan söylediğimiz düzeyde Temmuz ayı bitmek üzere. Daha önce “Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü’ne göndermiş olduğumuz bir yazı… (Akıbetini bilmiyoruz, kuruma ulaştımı onu da bilmiyoruz”

Otomatik alternatif metin yok.

Daha sonra ise sosyal medya hesaplarımızdan TEMMUZ ayı için önemli uyarılarda bulunmuştuk….

Görüntünün olası içeriği: yazı

 

Yine TEMMUZ ayı geldiğinde ise sorunların olacağına dair paylaşımlarda bulunmaya devam etmiştik

 

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve yazı

 

Görüntünün olası içeriği: yazı

Biz sürekli TEMMUZ SONU demiştik ve TEMMUZ ayının ortasından itibaren sorunlar ortaya çıkmaya başlamıştı…

Temmuz ayında bir deprem meydana gelmişti ve pek çok kişi “Temmuz da ki tehlike buydu, artık bitti” gibi paylaşımlar yaparken biz “TEMMUZ DAHA BİTMEDİ” diyerek tehlikenin devam edeceğine dikkat çektik… Temmuz ayında ki Depremi ise 14 Haziran’da söylemiştik…

 

Sonuç olarak HAARP sistemini takip ediyoruz ve buna göre ön görülerde bulunuyoruz. Bugüne kadar yaptığımız 100 tahminden 90’ı doğru çıktı. Bu sistem sadece HAARP ile değil HAARP+CİFİR+Metafizik İstihbarat ile takip edilen bir sistemdir ve bu yüzden deprem tahminlerini yapabilmekteyiz.

Şimdi de lütfen şu habere bir göz atın;

Takipçilerimizden şöyle sorular geliyor “İstanbul’da önemli bir toplantı yoktu, önemli bir gelişme de yoktu, o zaman neden böylesine bir fırtına ve yağmur olayı gerçekleşti?”

Uluslararası araştırma şirketi AGS Global ve jdsurvey şirketi geçtiğimiz yıllarda bir araştırma yapmışlar. Komplo teorilerine inanmayan ve inanan ama aldırış etmeyen ülkeler arasında Türkiye ve Kazakistan üst sıralarda yer alıyor…

Bugün Türkiye’nin yaklaşan “Armageddon” savaşında kilit rol oynadığı ortada…

O nedenle tüm bu yapılanlar aslında birer deneme…. Zira geçtiğimiz süreçte küresel baronların hizmetkarı İran üzerinden tüm Türkiye’de elektriği keserek başka bir deneme yapmışlardı.

Hülasa… Rabbim yardımcımız olsun…

Saygılarımla

Kursad BERKKAN

Not : Tespit ettiğiniz hava anomalilerini lütfen bizlere gönderiniz değerlendirelim….

 

Biyolojik bir saldırı olabilir mi ? Önümüzdeki günlerde enfeksiyonlara bağlı hastalıklar turerse hiç sasmayalim….

Neden hava modifikasyonu (Haarp- Chemtrail) olmasın ?

Saygılarımla

Kursad Berkkan

253 thoughts on “MARMARA’DA ŞİDDETLİ YAĞMUR HAARP OLABİLİR Mİ ?

  1. When somе one searches for his ѵital thing, therefore he/she wishes tߋ be аvailable that in detail, therefoгe tһat thing is maintained over
    here.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir