Kapat

MARMARA’DA ŞİDDETLİ YAĞMUR HAARP OLABİLİR Mİ ?

İstanbul’da gece saatlerinde başlayan yağış sabah etkisini artırdı. Şu sıralarda da yağış çok şiddetli şekilde etkili olmaya devam ediyor. Yağışla birlikte fırtına da etkili oluyor.

Bu fırtına öncesi gökyüzü aniden kararmış ve sanki gece yarısı olmuştu, sadece yarım saat içinde kararan gökyüzü sonra aniden açıldı ve avuç içi büyüklüğünde tolu yağmaya başladı.

Peki bunların hepsi doğal mıydı ? Bizce değildi… Gökyüzü anomalileri pek çok bölgede gözlemlendi ve gerçekten garip görüntüler ortaya çıktı.

Yıllarca kendi ülkesi ABD’de HAARP ve Yağmur bombalarını test edenler şimdi Türkiye’de mi test ediyordu?

İran eli ile tüm Türkiye’de elektriği keserek bir test yapanlar şimdi de yağmur ve fırtına ile birşeylerin testini mi yapıyorlardı acaba ?

Bu konu da aşağıda ki 2 kitabımıza da göz atmanızı ehemmiyetle tavsiye ederiz.

   

Şiddetli yağışın öğle saatlerinde kadar etkisini sürdürmesi, öğle saatlerinin ardından bir süre daha devam ederek etkisini kaybetmesi bekleniyor. Yağış nedeniyle İstanbul Metrosu ve metrobüs yollarında su baskınları yaşandı, E-5’te trafik durma noktasına geldi. AKOM’dan ve İstanbul Valiliği’nden de İstanbullulara çok önemli uyarı geldi.

Hatta yağmurun şiddeti o kadar çoktu ki sel suları denize karistiginda ilginç görüntülere yol açtı…

Aşağıda bu fırtınaya ait resimleri paylaşacağız ancak öncelikle şu şimşek anomalisine dikkat etmenizi rica ediyorum.

Lütfen dikkatlice izleyin.

 

Şöyle bir hafızanızı yoklasanız? Kaç tanemiz böyle bir şimşek olayı hatırlıyor hatıralarında?

Marmara’da gözlemlenen bu şimşek olayı ile ilgili bazı bilim adamları “şimşeklerin yatay olmayacağını, dikey bir vaziyette ineceğini ve bunun istisnai bir durum olduğunu söylüyorlar. Evet istisnai durum… Bilim adamları maalesef “HAARP” diyemiyorlar ama o istisnanın ismidir bu…

Türkiye semalarına geçmeden önce Kazakistan’da da benzer şeylerin olduğunu hatırlatmak isterim ancak bir fark var…

Kazakistan’da öncesinde veya sonrasında deprem olmadı…

************

HAARP teknolojisi ile mevcut hava durumu manipüle edilebilirken, doğal yağmur bulutları bir bölgeden başka bir böleye transfer edilebiliyor ve yine yapay bulutlar oluşturularak iyon yüklemesinin ardından elektromanyetik frekanslar ile yapay bulutların bulunduğu bölgede nem oranı yok edilerek kuraklık meydana getirilebiliyor. Bunun sağlanması için de Chemtrail uçakları biyo-kimyasal spreyleme yapmaya devam ediyor.

Colby College profesörü James R. Fleming’e göre, ABD askeri araştırma projesi olan bulut tohumlaması 1830’ların başlarında başladı. Doğrulanmış başarılı yağmurlama girişimleri 1915 yılına kadar gerçekleşmedi.

1915 yılında San Diego’da yapay bulutlar iyon tabakası oluşturuldu ve bir deney yapıldı. Bu deneyden sonra 28 inçlik ekto plazma çerçevesinde 17 gün adeta tufan yaşandı, çok sayıda ölüm, bir çok köprü yıkılması, bir çok binanın çökmesi, yolların darmadağın olması ve iletişim hatlarının kopması ve binlerce insanın evsiz kalması ile sonuçlandı bu deney…

Charles Hatfield yağmur ile ilgili görsel sonucu

Charles Hatfield yağmur ile ilgili görsel sonucu

1943 Yılında Hamburg’da radar ekranları garip bulutları tespit etmişti ve askeri yetkililer yaptıkları araştırma da bu bulutların yoğun bir sismik bombardımana maruz kaldığını iddia etti. 1946 yılında ise General Electric’in Vincent Schaefer Berkshires’ta ki Greylock Peak’ta özel bir deney yapıldı ve küçük bir bulut bir parçasına altı kilogram kuru buz düşmesi sağlandı ve atılan üç millik patlayıcılar ile toprağa düşmesi sağlandı.

1946 General Electric’in Vincent Schaefer Berkshires’taki Greylock Peak’tan soğuk bir bulut içine altı kilo kuru buz düşürerek bulutta üç millik bir “patlayıcı” büyümeye neden oldu.

1949 Yılında Cirrus projesi başlatılmıştı, Alaska’da ki HAARP antenleri kullanılarak Nobel ödüllü Irving Langmuir çok özel ve gizli bir deneme yapacaktı.

Projenin finanse edilmesini sağlayan ise Mason bir profesör olan Vincent Schaefer’di.

Gümüş iyonize üfleme aparatı ismini verdikleri cihaz ile tam 320 milyar galon yağmuru bir hafta boyunca New Mexico üzerine ve Albuqeuergue yakınlarına yağdırmayı başarmışlardı.

************

ABD, Vietnam’da ciddi bir kayıp vermişti daha sonra bir vietnam askerlerinin olduğu bölgeye iyonize yağmur bulutları ile yazın ortasında şiddetli yağmur yağdırdı…
**********
Küba Devlet başkanı ABD tarım alanlarımızı vuracak dedi 9 gün sonra Fidel Castro’nun konuşma yapacağı gün yaz ayının ortasında şiddetli yağmur yağdı ve tum mahsulleri telef oldu…
************
Manhattan projesi geliştirildi iyonize sünni yağmur bulutu tasarlandı Arizona’ya yaz ayının ortasında şiddetli yağmur yağdı….
***********
Arap şehri Riyad’da japon bilim insanları ve Arap is adamları sondaj sonrası ayrım ve analiz cihazı için bir araya gelecekleri gün yaz ayının ortasında şiddetli yağmur yağdı tesisi su bastı proje bir kaç ay ertelendi ve sonra ihaleyi ABD aldı
************
Sovyetler Birliği 1 afgan 1 Azer 1 Iranlı 3 CİA ajanı yakaladiginı iddia etti kamera önünde sorgulanacagini Gorbaçov açıkladı 2 gün sonra yaz ayının ortasında şiddetli yağmur yağdı catiya yıldırım çarptı cezaevinin çatısı çöktü ne tesadüf ki itirafçı mahkumlar öldü…
************
Libya Başkanı Kaddafi, Çad devlet başkanıyla ticaret ve askeri anlaşma icin gorusecekti yaz ayının ortasında iki ülkede de 4 gün şiddetli yağmur yağdı görüşme olmadı sonra da Cad’da iç savaş çıktı…
************

HAARP konusunda yukarıda resmini de verdiğimiz bir kitap kaleme almıştık. Yıllardır yaptığımız tv programlarında, radyo programlarında ve gazetelerde bu konunun üzerine gitmeye devam ettik. Şimdi ise gelinen süreçte kanıtlar bizi haklı çıkardı ve resmi ağızlarda kabul etmeye başlandı. Bu konu da yer alan bir haber ise aynen şöyle;

“Jeoloji mühendisi Dane Wigington’ın iddalarına göre iklimlere birileri müdahale ediyor. NASA’nın uyduları tarafından çekilen görselleri bunun en büyük kanıtı olarak gören Wigington, görsellerde hiçbir şeyin doğal olmadığını her fotoğrafın bin kelimeye bedel olduğunu ifade ediyor.

Jeoloji mühendisi Dane Wigington’ın iddalarına göre iklimlere birileri müdahale ediyor. NASA’nın uyduları tarafından çekilen görselleri bunun en büyük kanıtı olarak gören Wigington, görsellerde hiçbir şeyin doğal olmadığını her fotoğrafın bin kelimeye bedel olduğunu ifade ediyor.

hava-3

Afrika’nın batı sahilleri

Farklı alanlarda çalışmalar yürüten araştırmacıların toplandığı ‘geoengineeringwatch.org’ sitesinde yer alan habere göre, gezegenimiz yaşam sistemlerine inkar edilemez şekilde bir saldırı var. Yüksek toksik ağır metaller ve kimyasallar jetler tarafından atmosfere sistematik olarak püskürtülüyor ve daha sonra son derece güçlü radyo frekansı sinyalleri ile manipüle ediliyor. Bu manipulasyonlar için HAARP, SBX radar, NEXRAD gibi sistemler kullanılıyor. Tüm bu iddialara kanıt olarak aşağıdaki fotoğraflar kanıt gösteriliyor fakat bu konu üzerinde farklı bilim insanlarının farklı yorumları bulunuyor.

hava2

Afrika’nın batı sahillerinden

hava1

 Kaliforniya sahili

Şimdi size bir video izletmek istiyoruz,  iddiaya göre NASA’nın teknoloji denemelerinden bir tanesi ve bu deneme ile yapay bulut oluşturulup, bu bulut ile diğer bulutlar tetiklenerek bölgede yağmur yağdırılabiliyor.

Chemtrail kimyasal spreylemesi ile Marmara semalarinin haritaya çevrildiğini de unutmamak gerek…

Temmuz ayında yaşanacak sıkıntıyı ise aylar önce söylemiştik ve şuan söylediğimiz düzeyde Temmuz ayı bitmek üzere. Daha önce “Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü’ne göndermiş olduğumuz bir yazı… (Akıbetini bilmiyoruz, kuruma ulaştımı onu da bilmiyoruz”

Otomatik alternatif metin yok.

Daha sonra ise sosyal medya hesaplarımızdan TEMMUZ ayı için önemli uyarılarda bulunmuştuk….

Görüntünün olası içeriği: yazı

 

Yine TEMMUZ ayı geldiğinde ise sorunların olacağına dair paylaşımlarda bulunmaya devam etmiştik

 

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve yazı

 

Görüntünün olası içeriği: yazı

Biz sürekli TEMMUZ SONU demiştik ve TEMMUZ ayının ortasından itibaren sorunlar ortaya çıkmaya başlamıştı…

Temmuz ayında bir deprem meydana gelmişti ve pek çok kişi “Temmuz da ki tehlike buydu, artık bitti” gibi paylaşımlar yaparken biz “TEMMUZ DAHA BİTMEDİ” diyerek tehlikenin devam edeceğine dikkat çektik… Temmuz ayında ki Depremi ise 14 Haziran’da söylemiştik…

 

Sonuç olarak HAARP sistemini takip ediyoruz ve buna göre ön görülerde bulunuyoruz. Bugüne kadar yaptığımız 100 tahminden 90’ı doğru çıktı. Bu sistem sadece HAARP ile değil HAARP+CİFİR+Metafizik İstihbarat ile takip edilen bir sistemdir ve bu yüzden deprem tahminlerini yapabilmekteyiz.

Şimdi de lütfen şu habere bir göz atın;

Takipçilerimizden şöyle sorular geliyor “İstanbul’da önemli bir toplantı yoktu, önemli bir gelişme de yoktu, o zaman neden böylesine bir fırtına ve yağmur olayı gerçekleşti?”

Uluslararası araştırma şirketi AGS Global ve jdsurvey şirketi geçtiğimiz yıllarda bir araştırma yapmışlar. Komplo teorilerine inanmayan ve inanan ama aldırış etmeyen ülkeler arasında Türkiye ve Kazakistan üst sıralarda yer alıyor…

Bugün Türkiye’nin yaklaşan “Armageddon” savaşında kilit rol oynadığı ortada…

O nedenle tüm bu yapılanlar aslında birer deneme…. Zira geçtiğimiz süreçte küresel baronların hizmetkarı İran üzerinden tüm Türkiye’de elektriği keserek başka bir deneme yapmışlardı.

Hülasa… Rabbim yardımcımız olsun…

Saygılarımla

Kursad BERKKAN

Not : Tespit ettiğiniz hava anomalilerini lütfen bizlere gönderiniz değerlendirelim….

 

Biyolojik bir saldırı olabilir mi ? Önümüzdeki günlerde enfeksiyonlara bağlı hastalıklar turerse hiç sasmayalim….

Neden hava modifikasyonu (Haarp- Chemtrail) olmasın ?

Saygılarımla

Kursad Berkkan

“MARMARA’DA ŞİDDETLİ YAĞMUR HAARP OLABİLİR Mİ ?” üzerine 253 yorum

 1. HÜSEYİN DEVİREN says:
 2. İBRAHİM SABUNCU says:
 3. MEHMET AKİF ERSOY says:
 4. MEHMET KARABULUT says:
 5. EFE DURMUŞ says:
 6. SUPHİ ERİŞ says:
 7. SİNEM ASLAN says:
 8. HALİD DURĞAY says:
 9. AHMET ALMACA says:
 10. MUSTAFA EKİNCİ says:
 11. FATİH ASLAN says:
 12. AHMET ERSAVAŞ says:
 13. EMİNE TABAK says:
 14. Gülsüm Çağan says:
 15. ÖZGE ALKAN says:
 16. FERHAT ÇOBAN says:
 17. RAHMİ DOĞAN says:
 18. HANİF ÖNCÜ says:
 19. ANZİLHA GÜN says:
 20. HANİF ÖNCÜ says:
 21. MEHMET ÇEBEL says:
 22. HARUN ŞAHİN says:
 23. OSMAN ÇOBAN says:
 24. İBRAHİM ESİN says:
 25. İBRAHİM ÇITIRIK says:
 26. OSMAN AVNİ SERVİ says:
 27. ÖZGE ALKAN says:
 28. HÜDA YAZICI says:
 29. YASİN AKBAŞ says:
 30. LEVENT BİLGİ says:
 31. KADİR ÇADIRCI says:
 32. ANZİLHA GÜN says:
 33. GÜLENDER AYKUTLU says:
 34. MEHMET DURMAZ says:
 35. BEKTAŞ AKYÜZ says:
 36. FATİH ASLAN says:
 37. ALİ SEYREK says:
 38. MUSTAFA ÇETİN says:
 39. Ayşegül Harmancı says:
 40. SELÇUK AKIN says:
 41. EBRU UYAR says:
 42. ZEYNEP ALĞIN says:
 43. MUSTAFA KORKMAZ says:
 44. HASAN YAŞAR says:
 45. AHMET AÇAR says:
 46. AHMET BOZKURT says:
 47. TAHA GÜRBÜZER says:
 48. BEREKET KAYA says:
 49. MEHMET CÜNEYT GÖKÇE says:
 50. EMİN BOLEKEN says:
 51. İBRAHİM ABDÜLHEY HAYOĞLU says:
 52. HASAN YAŞAR says:
 53. ELİF BİÇER says:
 54. MÜRÜVET BİLEN says:
 55. HÜDA YAZICI says:
 56. MEHMET İLERİ says:
 57. Bedirhan Sansar says:
 58. MEHMET CÜNEYT GÖKÇE says:
 59. YAHYA ÇAP says:
 60. HALİME YAŞAR says:
 61. BURHAN CEBECİ says:
 62. EMİNE TABAK says:
 63. KÜBRA YALÇINKAYA says:
 64. LEYLA GÖKÇE says:
 65. SERAP ANTEPLİ says:
 66. İSMAİL ÇETİNKAYA says:
 67. MAHARRAM ZARBALİ says:
 68. SEYFETTİN ÇAKAR says:
 69. MAHMUT SOLAK says:
 70. MEHMET AKYOL says:
 71. ABDULLAH AKSOY says:
 72. İLHAN PALALI says:
 73. MEHMET SALİH AYDIN says:
 74. MUSTAFA EKİNCİ says:
 75. AHMET OKAY says:
 76. ADEM ÖLMEZ says:
 77. MAHMUT KARAKOÇ says:
 78. AYNUR IŞIN says:
 79. İBRAHİM İSLAM says:
 80. MAHARRAM ZARBALİ says:
 81. YUSUF İŞIKER says:
 82. AZİZ KILIÇ says:
 83. CUMA ÇETİNER says:
 84. HACER ÇORUH says:
 85. BEKTAŞ AKYÜZ says:
 86. NECMETTİN ELMASTAŞ says:
 87. ŞEREF DÖGER says:
 88. SELÇUK AKIN says:
 89. MEHMET EMİN BALCIOĞLU says:
 90. KADRİ ÖNEMLİ says:
 91. AHMET CİHAT KÜRKÇÜOĞLU says:
 92. MUSTAFA GÜL says:
 93. AHMET BAYTAK says:
 94. EMİNE BAYLAN says:
 95. MAHMUT DOĞAN says:
 96. FATMA BELGİN DURGUN says:
 97. HACER ÇORUH says:
 98. EMİN BOLEKEN says:
 99. EMİN BOLEKEN says:
 100. CEMİL DEMİR says:
 101. AHMET ALMACA says:
 102. LEYLA GÖKÇE says:
 103. MAHMUT KARAKOÇ says:
 104. MAHMUT VURAL says:
 105. ENVER DEMİR says:
 106. GÜLLÜ BOŞÇA says:
 107. Anonim says:
 108. Sinan Temur says:
 109. ŞERİFE YALÇIN says:
 110. AHMET OKAY says:
 111. OSMAN ÇOBAN says:
 112. İBRAHİM SABUNCU says:
 113. ABDULLAH AKSOY says:
 114. MUSTAFA DURGUN says:
 115. ORAL OLTULU MAHMUT ORMANCIOĞLU says:
 116. MUSTAFA EKİNCİ says:
 117. MEHMET MURAD ALKAN says:
 118. HACER ÇORUH says:
 119. İSMAİL ALKIŞ says:
 120. İHSAN BURAK BİRECİKLİ says:
 121. MUSTAFA KORKMAZ says:
 122. MAHMUT KARAKOÇ says:
 123. ŞEVKET ÖKTEN says:
 124. MUSTAFA KORKMAZ says:
 125. MUSTAFA ÇETİN says:
 126. VEYSEL KASAR says:
 127. ALİ MAÇ says:
 128. YAŞAR KAYA says:
 129. MEHMET AKYOL says:
 130. SELDA CİNBAŞ says:
 131. AYŞEGÜL KUTLUAY BAYTAK says:
 132. ŞAHİN KESER says:
 133. SERHAT DEMİRHAN says:
 134. MEHMET BAKIR PAF says:
 135. SEYİT AHMET OYMAK says:
 136. MEHMET AĞIŞ says:
 137. MAHMUT AKSİN says:
 138. MURAT KISA says:
 139. İBRAHİM HALİL DİKİCİ says:
 140. EBRU UYAR says:
 141. ZAFER UYAR says:
 142. EKREM BENEK says:
 143. BURHAN CEBECİ says:
 144. AHMET ATAŞ says:
 145. NEBİ KAPLAN says:
 146. CAHİT BOSTANCI says:
 147. İLKNUR ÇAKMAK says:
 148. BÜLENT AKTAŞ says:
 149. MÜRÜVET BİLEN says:
 150. HASAN YAŞAR says:
 151. FERHAT ÇOBAN says:
 152. SİNEM ASLAN says:
 153. YAHYA ÇAP says:
 154. AYŞE GÜNEŞ says:
 155. SALİH CAN says:
 156. YASİN AKBAŞ says:
 157. AHMET CİHAT KÜRKÇÜOĞLU says:
 158. ALİ AYÇİÇEK says:
 159. AHMET KARATAŞ says:
 160. Gülsüm Çağan says:
 161. AHMET BOZKURT says:
 162. BAKİ TÜRKKAN says:
 163. MEHMET FİDAN says:
 164. MEHMET FİDAN says:
 165. Bedirhan Sansar says:
 166. GÜLSEREN GÜLER says:
 167. MEHMET ASLANOĞLU says:
 168. MEHMET DAĞ says:
 169. AYŞE BİZ says:
 170. AHMET ATAŞ says:
 171. HÜSEYİN CAHİT İNAN says:
 172. KAZIM TÜRK says:
 173. CİHAN ÇAKIR says:
 174. EBRU UYAR says:
 175. YAKUP GÜNEŞ says:
 176. GÜNEŞ ÖZDAMAR says:
 177. MEHMET DURMAZ says:
 178. GONCA CANBEK says:
 179. Remzi Çayır says:
 180. ZEYNEP ALĞIN says:
 181. MEHMET BAKIR PAF says:
 182. Ahmet says:
 183. ÖMER AKGÖBEK says:
 184. MEHMET MURAD ALKAN says:
 185. REMZİ GÖZTOK says:
 186. HASAN HÜSEYİN TUNÇBİLEK says:
 187. AHMET CİHAT KÜRKÇÜOĞLU says:
 188. EKREM UÇAR says:
 189. MAHARRAM ZARBALİ says:
 190. SELDA CİNBAŞ says:
 191. BÜLENT AKTAŞ says:
 192. MEHMET EROĞLU says:
 193. İSMAİL HİLALİ says:
 194. HALİL BOLGAZ MUSTAFA ÜNAL BOYRAZ says:
 195. EMİN ÇAP says:
 196. İBRAHİM HALİL DİKİCİ says:
 197. MEHMET EMİN ÇİFTÇİ says:
 198. MUHARREM BİTİREN says:
 199. AHMET ALMACA says:
 200. MUSTAFA BİNİCİ says:
 201. BAKİ TÜRKKAN says:
 202. CEMAL YOLCU says:
 203. AZİZ KILIÇ says:
 204. İHSAN BURAK BİRECİKLİ says:
 205. AYŞE DİLEK ATASOY says:
 206. HÜDA YAZICI says:
 207. MEHMET ASLANOĞLU says:
 208. AHMET ATAŞ says:
 209. REŞİT ÇALIŞKAN says:
 210. OSMAN DEMİR says:
 211. MUAMMER GÜL says:
 212. EBRU UYAR says:
 213. ABDULVAHAP YILDIZ says:
 214. NESRİN ARI says:
 215. MUSTAFA ÇETİN says:
 216. MEHMET EMİN ÜNER says:
 217. MÜNEVVER İNCİ says:
 218. GONCA CANBEK says:
 219. MÜRÜVET BİLEN says:
 220. HÜSEYİN CAHİT İNAN says:
 221. Ahmet says:
 222. xxx says:
 223. ABDULLAH YILDIZ says:
 224. AHMET ERSAVAŞ says:
 225. SİNEM ASLAN says:
 226. MEHMET DAĞ says:
 227. ABDULLAH YILDIZ says:
 228. ADEM ÖLMEZ says:
 229. GÜLSEREN GÜLER says:
 230. SERPİL HAZMAN says:
 231. RAMAZAN BOZKURT says:
 232. HASAN YAŞAR says:
 233. SEDAT TEKKE says:
 234. Sevgi Kara says:
 235. İLHAN PALALI says:
 236. MEHMET EMİN BALCIOĞLU says:
 237. Bedirhan Sansar says:
 238. ELİF BİÇER says:
 239. SERFİNAZ AÇIKALIN says:
 240. OSMAN DEMİR says:
 241. HALİL MURAD ALĞIN says:
 242. GÜLENDER AYKUTLU says:
 243. Anonim says:
 244. MAHMUT KARAKOÇ says:
 245. İLHAN PALALI says:
 246. MEHMET SALİH AYDIN says:
 247. FERHAT ÇOBAN says:
 248. NECMETTİN ELMASTAŞ says:
 249. MAHMUT DOĞAN says:
 250. CAHİT BOSTANCI says:
 251. FATİH ASLAN says:
 252. YUSUF ÇAKMAK says:
 253. OKAN ARSLAN says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: