Kapat

Nibiru, Marduk Devleri ANNUNAKİLER GELİYOR MU ?

Annunakiler bütün dünya da yankı uyandıran bir fenomen halini aldı… İnanç karmaşası yaşayan pek çok insan onların İnsanların ataları olduğunu, hatta daha ileri gidenler ise Annunakilerin biyolojik robot tasarımı olan bizlerin yani insanların yaratıcısı (Allah’ı tenzih ederiz) olduğunu düşünüyor.

Anlatılan efsanevi iddialara göre bu güçlü ve dev varlıklar çok eski zamanlarda Dünya isimli gezegenimizi terk ettiler ve kendi yaşamlarını sürdürdükleri devasa gezegen Marduk ile birlikte uzay boşluğunda kendi yörüngelerinde seyirlerine devam ettiler.

Ancak giderken dünya da bıraktıkları insanlara bir nasihatte bulundular.

Bir gün döneceğiz…

Annunakilerin tam olarak bir efsane yani gerçek ile gerçeklik dışı anlatı olduğunu söyleyemeyiz çünkü Mısır, Tibet, Maya, Sümer gibi kadim topluluklardan geriye kalanlara bakarsak bütünsel olarak gökyüzünden ziyaretçilerin geldiğini, dünya da bir süre kaldıklarını ve sonra uçan araçlarına binerek gittiklerini ve giderken de “Geri Geleceğiz” dediklerini görebiliriz.

Örneğin Sümer mitolojisinde Dünya’ya gelip insan ırkını oluşturan iyi ve kötü tanrı ve tanrıçaların tümüne Annunaki deniyordu.

Bazı araştırmacılara göre Annunakiler bir gün yer yüzüne inecekler ve indiklerinde “Hasat” mevsimi başlayacak.

Peki nedir bu hasat mevsimi?

Annunakiler tohumladıkları insanlardan spritüel uyanışını tamamlamış, insan bilincinin evriminde üst seviyelere erişebilmiş varlıkları seçecek ve onları Marduk gezegenine alarak bu dünyadan uzaklaşacaklar.

Peki ya geriye kalanlar?

Geriye kalanlar ise Nuh tufanında olduğu gibi yok olacaklar, Mu ve Atlantis kıtasında olduğu gibi yok olacaklar, Sodom ve Gomorro’nun yok oluşu gibi yok olacaklar… Spritüel uyanışını tamamlamayanlar yok edilecek ve yaşam formatlanarak yeniden başlatılacak…

ABD Uzay Araştırma Kurumu NASA, yıllardır Nibiru ve Marduk gezegeninin bir safsata olduğunu ve Annunaki diye bir ırkın olmadığını söylüyordu. Ancak geçen yıl Stan Deyo isimli bir araştırmacı ile yapılan röportajda NASA’nın Pentagon sözcüsü Peter Cook “Annunakiler Dünya’ya dönüyor olabilir” dedi.

Annunaki varlığı pek çok araştırmacı tarafından uzun süredir araştırılan, analiz edilen ve tartışılan bir konudur. Araştırmacıların ortak kanaatte buluştukları konu ise sayısız tarihi vesika da Annunaki varlığının ayrı ayrı medeniyetlerde olduğudur.

Sadece onlar değil Afrika kültüründe ki Dogon kabilesi de uzaydan gelen ziyaretçilerden bahsederler ve hatta eski Türk kavimleri de göksel ziyaretçilerin kendilerini ziyaret ettiklerini Sirius isimli gezegenden geldiklerini onları kurt soyu olduğunu kabul eder ki uzay bilimi Sirius gezegenini de “Köpek Takım Yıldızı” olarak tanımlar.

Tüm bu anlatılanların ortak noktası ise göksel ziyaretçilerin yani Annunakiler’in Dünya’mızı ziyarete gelmelerinin altında dünyanın yer altı kaynaklarına ulaşabilmek için geldikleridir. Tabi bu kaynakların başında ise altın geliyor.

 

Mısır, Maya ve Babilliler gibi kadim uygarlıklarlar Annunaki ırkını “Marduk” olarak adlandırırken Sümerler ise Nibiru olarak isim verdikleri bu gizemli gezegen 3600 yıllık bir periyod’da dünyaya yaklaşıyor.

Planet X: The 20 Things You Should Know About Nibiru | Space

Washington Post gazetesine açıklama yapan R. Harrington’a göre bu dev gezegen Samanyolu galaksisinin dış çizgisine yakın bir yerlerde ve Orion takım yıldızı yönünde seyrediyor ve Jüpiter kadar büyük bir gezegen. IRAS akademisinde ki bilim adamlarından Gerry Neugebaur’e göre ise “Kızılötesi astronomi uydusundan alınan verilere göre Jupiter kadar büyük bir gezegenin keşfedildiği ama bunun Nibiru olup olmayacağını söylemenin zor olacağıydı. Fakat dikkat çeken ise bu gizemli gezegenin her geçen gün dünya ya yaklaştığı…

 

Daha sonra 1988’de ise yine bilim adamı R.Harrington, Astronomical Journal’da bu gizemli gezegene Planet X ismini veriyorlar. Pluto’ya göre güneşten üç dört kat daha uzak bir konumda bulunabileceğini iddia ediyordu.

Dahası Planet X gezegeni hakkında Japon araştırmacılar bir hesaplama yapmış ve 2008 yılı verilere göre dünyadan üç kat daha büyük olduğunu astronomik ölçüm birimlerine göre 100 AU büyüklüğünde olduğunu söylüyorlardı.

 

Bilim adamlarının açıklamalarına göre Nibiru veya diğer adıyla Marduk diye gizemli bir gezegen Planet X isminde gerçekten var.

Fakat asıl soru şu;

Planet X gezegeninde gerçekten Annunaki ırkı yaşıyor mu ?

 

“Nibiru, Marduk Devleri ANNUNAKİLER GELİYOR MU ?” üzerine 10 yorum

  1. SUAT MEST ORHAN OĞUZ says:
  2. HASAN ATÇI says:
  3. OSMAN AVNİ SERVİ says:
  4. İBRAHİM HALİL DİKİCİ says:
  5. MUSTAFA BULUT says:
  6. MAHMUT GÜLER says:
  7. ŞEVKET ÖKTEN says:
  8. FIRAT ANĞAY says:
  9. MEHMET İLERİ says:
  10. ALİYE ERYILMAZ says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: