Kapat

PİZZAGATE, OBAMAGATE SKANDALI NEDİR? PEDOFİLİ ÇIPLAK ÇOCUK SİPARİŞİ!

Son zamanlarda bir çok kişinin dilinde bu kelime var Obamagate!

Nedir bu obamagate skandalı peki ?

İddiaya göre ABD başkanı Donald Trump‘ın başkanlığını bitirmek için bir takım kişiler perde arkasından operasyon yürütüyor!

Çünkü daha Trump seçilmeden önce, bu adam seçilirse çok iktidarda kalamaz demiştim!

Bunu söylememde ki asıl maksat ise Rothcsihld ailesinin Trump’ı hiç sevmediğinden kaynaklıydı!

Ama arkasına rockefeller ailesini aldı ve direniyor!

İşte Trump’ın devrilmesi için uğraşan ekibin başını çekenlerin arasında eski ABD Başkanı Barack Omaba’nın da olduğunu söyleyenlerin iddiası bu!

Hatta Donald Trump’da twitter adresinden Obama Gate yazarak bu konuya dikkat çekmişti!

Aslında bu işin kökeni Amerika’da yayın yapan bir internet sitesinin ortaya attığı iddialara dayanıyor ve bu iddialara göre PizzaGate veya Pizza Gate olarak basına sızdırılan bir çok belgenin olduğu varsayımından hareketle konu edinilmiş bir olaydır.

Ortaya atılan iddialar elbette ki yenilir yutulur cinsten değildir…

ABD ESKİ BAŞKANI BARACK OBAMA’DA İŞİN İÇİNDE Mİ ?

Bu iddialara göre Pizza Gate isimli bir şirket, pizzacılık adı altında çocuk istismarcılığı yapıyor ve pedofili suçu işliyordu. Elbette bu suçun işlenmesi bir kenara asıl bomba bu suça iştirak edenlerin arasında çok ünlü isimlerin ve hatta Barack Obama’nın da bulunduğuna dair bilgilerin yer alması dünyayı derinden sarsmıştı.

Elbette Obama yalnız değildi, en yakın arkadaşı olan Bill Clinton’da aslında pedofili suçuna bulaşanlardan biriydi ve ilginç olanı ise gerçekten de Obama ve Clinton defalarca telefonda görüşmeler yapıyor, hiç kimseye haber vermeden bir araya geliyor ve harici evlerde buluşuyorlardı.

Avukatları bu buluşmaların siyasi değerlendirmeler olduğunu söylediler ancak Pizza Gate skandalı ortaya çıktığında pek çok kişi bu buluşmaların içeriğinin pedofili olduğunu iddia etti.

NEDİR BU OBAMAGATE & PİZZAGATE SKANDALI?

Peki, nedir bu ObamaGate ve PizzaGate skandalı ?

Aslında ikisi de birbirinden farklı kavramlar! Zira Trump’ın Obamagate diye paylaşım yapmasının özünde başlığımızda da söylediğimiz üzere Rothschild ailesine hizmet eden Barack Obama’nın ABD’nin şimdi ki başkanı Trump’ı devirmek için çalışma yürüttüğü ile alakalı…

Pizzagate skandalı ise tamamı ile çocuk istismarcılığı ve pedofili ile alakalı…

Ancak ikisinin ortak noktasında ise yine Clinton ve Obama var!

Belçika’da bir kasabada kaybolan küçük kız çocukları vardı, bu konu uzun süre gündem olmuş ama sebebi bir türlü bulunamamıştı. Yani kız çocuklarından haber alınamamıştı ancak Pizzagate süreci o zamana dayanır.

Ama enteresan tarafı bu işin içinde pek çok kişinin adı geçmesine rağmen ciddi bir engelleme çalışması da var gerek büyük basın gerekse istihbarat servisleri tarafından.

Haliyle insan merak ediyor.

Ateş yanmıyorsa, dumanı niye gizlemeye çalışıyorsunuz hocam?

Aslında duman oldukça çok, mesela o dumanlara bir örnek, Pizzagate skandalında çocuk pazarladığı iddia edilen kurumun yani Comet Pizza isimli kuruluşun bir afişini görüyorsunuz aşağıda!

Size neyi çağrıştırıyor?

İşte böylesi bir sapkınlıkta Obama’nın adı geçerken Bill Clinton ve eşi Hillary Clinton’ın da adı geçiyor çünkü seçim döneminde başkan adayı olan Hillary Clinton’ın danışmanı John Podesta’nın da bu olayın merkezinde olduğu ve hatta Obama ile diğerlerine servisi organize eden kişinin de John Podesta olduğu iddia edildi.

İşler o kadar karışık ki ve öyle iddialar ortaya atıldı ki bu konuyla ilgili insanın kanı donuyor.

Mesela Forbes dünya zenginleri listesine göre 24.7 milyar dolar mal varlığı ile en zengin insanlar arasında olan ve yine başka bir şekilde bebek kanı ile hücrelerinin yenilendiği iddia edilen George Soros, American Bridge Pac isimli kuruluşa düzenli olarak bağışta bulunuyor.

Bu kuruluş ise çocuk ticareti yapan kuruluşun sahibi olan James Alefantis ile yakın ilişki içinde.

Hani tam bir kimin eli kimin cebinde belli değil durumu!

Hadi şimdi bay Soros dolaylı olarak bağıştı bulunmuş, ama ya Obama ve Bill Clinton’a ne demeli ?

Neden mi ?

PİZZA DEĞİL ÇIPLAK ÇOCUK SİPARİŞİ!

Çocuk ticareti yaptığı iddia edilen Comet Pizza isimli kuruluşa Obama direkt olarak bağışta bulunmuş!

Hayda! Buyur buradan yak!

Daha bitmedi durun hele!

Yine ortaya çıkan bir mailleşme bilgisinde, Comet Pizza isimli kuruluşa Obama bir sipariş veriyor!

Sipariş’te haliyle pizza istiyor…

Ne var bunda demeyin!

Neden mi ?

Çünkü bu pizza Chicago’dan Washington’a gönderilmesi isteniyor ve özel bir parti için deniyor!

Üstelik tam 65 Bin dolarlık pizza!

Şaka gibi değil mi ?

İşte burada iddia edilene göre aslında 65 Bin Dolar gibi uçuk bir rakam yenebilen pizzalar için değil, pazarlanan çocukların bedeli olarak gösteriliyor!

Yani tam “yahu yok canım Obama öyle şey yapmaz hacı abi!” dediğimiz anda pat diye başka bir gerçek yüzümüze çarpıyor!

Ney mi ?

Pedofili organizatörü olarak suçlanan Alefantis isimli şahıs, başkanlığı döneminde Obama’yı Beyaz Saray’da ziyaret etmiş!

E hakkaten yuh!

Obama döneminde Beyaz Saray'a ziyaretler yapan PizzaGate skandalında organizatör olan kişinin ziyaret listesi...

Ve en can alıcı detay ise şu;

Obama dahil olmak üzere, ünlüler, siyasetçiler, istihbaratçılar vs tümü buradan sipariş verirken sadece mail yolunu kullanıyor ve mailde sipariş verirken kodlanmış şifreli mesaj kullanıyorlar.

Nasıl mı şifreli ?

Tüm bu gönderilen maillerde sadece Peynir’li Pizza, Makarna gibi sözcükler hep bulunuyor!

Neden bu sözcükler?

Çünkü Peynir kız çocuğu demek, Makarna ise erkek çocuğu!

Elbette tüm bunlar iddia olarak kaldı, tüm bunların aslında bilinçli olarak Obama ve beraberinde ki bir çok kişiyi karalamak adına yapıldığını söyleyenlerde var!

Ancak diğer taraftan da bu iddiayı ortaya atanlar ABD’nin şimdi ki başkanı Donald Tramp’ın taraftarları olduğu yönünde…

Ama bazı ilginç noktalarda var!

Mesela Amerika’da çocuk istismarcısı olduğu ve başka insanlara da çocukları seks kölesi olarak pazarlığı artık ortaya çıkan ve ABD yasalarınca da suçlu kabul edilen ve bu yüzden de hapis cezası alan Jeffery Epstein’ın özel uçağı ile Donalt Trump defalarca seyahat etmiş!

Yahu bu ilişki, bu samimiyet nereden?

Diye tam soracak oluyorsunuz ki bir bakıyorsunuz bu kez Bill Clinton’da bu çocuk tacizcisinin uçağıyla defalarca seyahat etmiş.

Yetmiyor Bill Clinton’ın danışmanının kardeşi Tony Podesta yine çocuk tecavüzcüsü olarak ceza alan politikacı Dennis Hastert ile çok yakın arkadaş olduğu ortaya çıkıyor.

Elbette ki bu olay infial ortaya çıkarmıştı hatta bu konuyla ilgili 29 yaşındaki Edgar Maddison Welch pompalı tüfekle ilgili pizza şirketine saldırıda bulunmuş daha sonra yakalanmıştı.

Yakalanan 29 yaşındaki Edgar Maddison Welch...
Çocukları pazarladığı iddia edilen pizzacının Hillary Clinton ile ilgili yayınladığı bir yazışma, dostluklarının delili olarak gösterildi.

Pizzagate skandalı şuanda Amerika’da komplo teorisi olarak kabul ediliyor ve asla büyük basın kuruluşlarında kabul edilmiyor. Ortaya çıkan onlarca yazışma, mailler, sipariş belgeleri vs. hepsi komplo teorisi olarak tanımlanıyor ve tabi ki bu olayda kapatılarak unutuldu!Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: