ORDO OB CAO – KAOSTAN DÜZEN NEDİR? İLLUMİNATİ VE SİYONİSTLER NASIL KULLANIR?

Gizli Teşkilat’ın uyguladığı bu sistem esasında masonik bir geçmişe sahiptir. Bir çok Masonik yapılanma araştırmacısı bilir ki “Ordo Ab Chao” kelimesi 33. Derece masonluğa yükseler mason biraderin madalyasının üst kısmında yazmaktadır. Neden yazmaktadır sorusunun cevabını ise umarız bir Mason arkadaş çıkar, açıklar ve bizde mutluluğun nirvanasını yaşarız!!!

Gizli Teşkilat bir şeyin olmasını arzu ettiğinde evvela bunun için çeşitli sebeplerin ortaya çıkması için zemin hazırlar. Bu sebepler ortaya çıktığında ise sebeplerin sonuçlarını kendi lehleri için kullanırlar. Bunun için o ülkede ki iç dinamikleri zaten onların himayesindedir ve bu iç dinamikler sayesinde sebeplerin sonuçları onlara hizmet eder.

Bu hizmetler neticesinde kaosun başladığı noktaya geri döner ve tüm işlemi geri çevirmeye başlarlar. Yani kaosun çıkış sebeplerini kendi lehlerine çevirir ve bu kaosdan yani düzensizlikten kendi düzenlerini bina etmeye başlarlar.Kaosdan düzen aslında Tanrı’nın ilahi düzeninde de vardır. Yani evrenin ilk yaratılışından günümüze kadar olan ilahi düzen de bir kaosdan düzen durumudur. İncil ve Kur’an’a baktığımızda evrenin büyük bir patlama ile meydana geldiğini görebiliriz ve sonra canlılar yaratılmaya başlanmış nihayetinde bir düzen sağlandıktan sonra da insan yaratılmıştır. Bugün bilimin de onayladığı üzere evrenimiz 15 milyar yıl önce big bang yani büyük patlama ile şuan ki düzenini yavaş yavaş kazanmıştır.

Zira kaos kelimesi düzensizlik ve dağınıklık anlamlarına geldiği düzen olmayan anlamına da gelir ki düzen kelimesinin de tam zıttıdır. Dolayısı ile evren yaratılmadan önce düzeni olmayan bir durumdaydı ve yaratılışlar başladığında bu düzensizlik düzen oluşturdu.

Kaos kelimesi Yunan kökenli bir kelimedir ve “Khaos” kelimesinden gelir ki bu kelime de olmayan bir düzeni temsil eder. Bazı tarihçiler Khaos’un bir mitolojik Tanrı olduğunu ve işlevinin ise düzeni bozmak olduğunu söylese de sonuç olarak kelime bir düzensizliği anlatır.

Örneğin bu bağlamda 11 Eylül saldırılarını ABD halkını ve tüm Dünya’yı Ortadoğu’nun anahtarı olarak gördükleri Afganistan’a saldırmak için ikna etmek adına tertiplenmiş bir kaostan düzen stratejisi olarak görebiliriz.

11 Eylül 2001 Tarihinde sözde Afganistan’dan yönetilen terör örgütü olduğu iddia edilen El-Kaide militanları uçak kaçırmak suretiyle ABD’de “Dünya Ticaret Merkezi” binasına saldırı düzenlemiş ve binalar çökerek yüzlerce insan hayatını kaybetmişti.

Her ne kadar günümüzde bu saldırıların sahte bir saldırı olduğu kaostan düzen stratejisi gereği aslında gizli teşkilat tarafından yıkıldığı söylense de, bunları söyleyenlere de komplo teorisyeni denmesi aslında gerçek olduğunun da başka bir kanıtıdır.

Bu Yazıları Gördünüz mü ?

21. YÜZYILIN SAVAŞ TEORİSİ
Savaş teorisi denince akla gelen ilk isim Sun Tzu ile ...
BARNABAS İNCİLİ, TÜM SIRLARIYLA… SON MESİH HZ.MUHAMMED Mİ?
Barnabas İncili'ni duymayanınız yoktur, bu incil  M.S 325'e kadar İskenderiyye ...
TAPINAK ŞÖVALYELERİ SIRRIN PEŞİNDE(!)
Tapınakçılar ile ilgili olan yazılarımız iki bölümdür. Bu nedenle konuyu ...
YECÜC MECÜC SEDDİ KONUMU VE GOOGLE EARTH KOORDİNATLARI
İslam inancına göre çeşitli kıyamet alemetleri vardır ve bu kıyamet ...
KORONAVİRÜS PANTENTİ VE HANEDANLAR SAVAŞI.
Son zamanlarda cennet vatanımız da  dahil olmak üzere dünya gündeminin ...
HAARP, CHEMTRAİL, NEDEN İLAÇLANIYORUZ?
Bazı kişi ve gruplar Chemtrail uçakları hakkında bir iddia ortaya ...
KURSAD BERKKAN KIMDIR?
Araştırmcı – Yazar Kursad BERKKAN 1981 Yılında İstanbul’da dünyaya geldi. ...
Ayasofya ve Manevi Enerji Merkezleri
            Sevgili dostlar Dünyanın kritik öneme sahip Manevi boyutu, Metafizik ...
30 MADDELİK CORONA REÇETESİ
CORONA VİRÜS REÇETEMİZ Kıymetli dostlar, aşağıda sıraladıklarımı lütfen dikkate alınız. Pek çoğunu ...
KUR’AN’DA BİLİMSEL KIYAMET: BİG CRUNCH
Big Bang evrenin yaratılışını kanıtlayan bilimsel bulgudur. Daha önceki konumuzda ...
KOZMİK YARATILIŞ; RUHANİ BİR VARLIĞIN GİZEMLİ SÖZLERİ
Ve Allah şöyle buyuruyordu; Sizleri biz yarattık, yine de bu yaratılışı ...
KANSER’E ÇARE BULAN HERKES NEDEN ÖLÜYOR?
Aslına bakılırsa Tesla’ya yapılan haksızlık insanlığa fayda sağlamaya çalışan birçok ...

One thought on “ORDO OB CAO – KAOSTAN DÜZEN NEDİR? İLLUMİNATİ VE SİYONİSTLER NASIL KULLANIR?

  1. Slm hocam mecidiyekoyde konyali camisinin ic duvarlarinda seytanin resimleri var heryerde.cemaat farkinda olmadan seytana secde ediyor.milletin beynini bu resimlerle yikiyolar.gelin bu sorunu çözün.gelin kendiniz gorun.bu konu ciddi konudur.0541 319 30 28..alper aramanizi bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Translate »
Devamını oku:
CORONA VE 5G İLİŞKİSİ

    Bu 5G konusunda video yapın diye onlarca mesaj ve yorum geliyor ama yapsak ne olacak Youtube 5G videolarını...

Kapat