ROCKEFELLER, KATİL SPERMLER’İN PEŞİNDE(!)

 

Değerli okuyucu;Bu makale de yer alan yazılar “BİYOLOJİK TERÖR : CHEMTRAİL” kitabımızdan alınmış küçük bir bölümdür. Daha geniş bilgi için lütfen kitabımıza göz atınız…

Biyotik ve Biyogüvenlik kuruluşu olan Edmonds Enstitüsü başkanı Devinder Sharma Silvia Ribeora’ya destek çıkıyor ve “Kirli sanayiciler küresel planlarının bir parçası olarak Afrika ve Güneydoğu Asya’da ki gelişmekte olan ülkelere zehirli ve endüstriyel biyokimyasal tarım ürünleri gönderdiler. Bu ürünler ise bugün genetiği ile oynanmış mısır ve soya yememize sebep oluyor. Şayet bu ürünlerin içerisinde gerçekten sprem katili biyolojik etkenler var ise ABD’nin bu kirli teknolojiyi üretenler hesap sorması gerekir. “

Epicyte şirketi Eylül 2001’de yürüttüğü proje ile ilgili olarak kadınlarda gebeliği, erkeklerde ise spermde ki üretimi engelleyen GDO’lu mısır mahsülleri oluşturmayı başardıklarını söylüyordu. Gebe olan pek çok kadından antikorlar aldıklarını ve bu antikorları baz alarak kısırlaştırıcı antikorlar üretilmesini düzenleyen genleri ayırdıklarını ve katılım mühendisliği yöntemleri ile mısır bitkisinin oluşmasını sağlayan mısır tohumlarına bu genleri iliştirdiklerini ifade etmişlerdi.

Epicyte Başkanı Mitch yaptığı basın toplantısında övünerek kameralar karşısında “Artık spermleri öldürme özelliği bulunan yeni antikorların üretildiği mısırlarla dolu seraların sahibiyiz. Dünyanın nüfus kontrolü sorununa daha etik çözümler bulduğumuza inanıyoruz” açıklaması yapıyordu.

Bu nasıl olabilirdi? İnsanlar onlara güvenerek marketlerden mısır alıp tüketiyor veya seralarından aldıkları ürünleri tüketiyorlardı ama hem kadınlar hem erkekler haberleri olmadan kısırlaştırılıyorlardı ve doğacak çocuklarının katili bu firmaydı.

Bu biyolojik terörden başkası değildi ancak egemen basın tarafından hiçbir zaman üzerinde durulmadı ve Epicyte şirketi hakkında yasal işlem başlatmak yerine şirket büyümeye devam etti ve ABD’de ki üç büyük tarım şirketinden biri olan Dow Agro Sciences ile “Genetik Mühendislik” adına anlaşmalar yaptı.

Daha da fenası, daha önceleri bu konu hakkında kooperatiflere, tarlalara baskınlar düzenleyen ABD tarım bakanlığı sperm öldürücü mısır üretiminin test sonuçlarını ABD Savunma Bakanlığında görevli bilim adamlarına Marylan’de ki Edgevvood Kimya ve Biyoloji Merkezi gibi biyolojik araştırma merkezleri üzerinden raporlar eşliğinde sunar olmuştu.

Neler oluyordu böyle?

Aslında her şey Epicyte şirketinin yöneticisinin basın açıklamasında ki sihirli sözcükte saklıydı…. “Dünya Nüfusunu Kontrol Etmek”

Daha sonra ise CBS haber kanalı ABD tarım bakanlığının ilaç ve ilaç bileşikleri yetiştirmek üzere ülke çapında 32 deneme tarlasını parasal anlamda desteklediğini iddia etmişti ve bu iddianın ardından Tarım bakanlığından hiçbir zaman yalanlama gelmemişti.

Durum gösteriyordu ki ABD tarım bakanlığı da bu tehlikeli projenin destekçisi olmuştu. Peki ne zaman ? Ne için? Yoksa şirket yetkilisi o sihirli cümleyi söyledikten sonra mı?

Epicyte şirketi küresel baronların aranılan ismi olmuştu…

Nasıl olmasın ki?

Daha önce gebelik engelleyici, sperm öldürücü antikorların üretimi, ultra steril, özel fermantasyon koşullarını oluşturabilmek için 400 milyon dolara çıkabilen çok pahalı özel laboratuarlar kurmak gerekiyordu.

Ama Epicyte şirketi sperm öldürücü antikorların üretimi için 40 hektarlık bir alanın yeterli olduğunu ve bilinen maliyetlerin %90 kadar düşeceğini iddia ediyordu ve açıklamasının hemen arkasından asıl amaçlarını açıklıyordu.

Şöyle diyordu Epicyte sözcüsü;

“Dünyanın artan aşırı nüfus sorununa ticari bir çözüm bulunduğunu açıkça ifade etmek isteriz. 2006 ya da 2007 yılında ticari piyasaya sürülebileceğini tahmin ediyoruz.”

Boyunuz devrilsin bay Mitch(!)

Yahu bu ne rahatlıktı ? Dünya nüfusunun artışına çözüm bulmak adına insanların haberi olmadan insanları kısırlaştıracaklarını gözümüzün içine baka baka söylüyorlar ve üstelik yetmiyor bunu ticari piyasa da kullanacaklarını ifade ediyorlardı.

Yani hem sizi kısır yapacağız, hem haberiniz olmayacak birde üzerine paşa paşa bize para ödeyeceksiniz. Epicyte şirketi daha sonra Mayıs 2004 yılında Kuzey Caroline’da bulunan bir biyo-teknoloji şirketi olan Pittsboro tarafından satın alındı.

Epicyte şirketi daha önce her fırsatta sperm öldürücü genetik kombinasyonlar ürettiğini bangır, bangır haykırıyor, mühendisleri bilim adamları ile dünya nüfusunu azaltabilecek çareler bulduğunu duyuruyordu.

Ne zaman ki Pittsboro firması tarafından Epicyte şirketi satın alındı, bu tür konuların hepsinin üzerine bir çizgi çekildi ve sperm öldürme konusunda ayyuka çıkmış konular adeta bıçak kesmiş gibi kesildi ve kamuoyunda birden unutuluverdi.

Hayırdır hocam? Üretmeyi mi durdurmuştu tesisler ? HAYIR!

Peki ne oldu o zaman?

Kamuoyunun tepkisini çekmemek için kısırlaştırıcı mısırlar, soyalar veya daha hangilerinin dna yapıları değişti bilemiyoruz ama pek çok bitki türüne enjekte edilen antikorlar hayatımızda giriverdi, marketlerde yerini, sofralarda yerini, midelerimizde, hücrelerimizde yerini aldı ve hepimiz de afiyetle yemeye devam ettik.

Oh olsun bize….

Kur’an’ın dediği gibi “Düşünmez misiniz?”

Yok  Rabbim, biz böyle iyiyiz düşünmüyoruz…

Son olarak size çok daha ilginç birkaç bilgi vereyim ve bu konuyu kapatayım;

John D. Rockefeller “Amerikan Soy Arıtım Cemaati” isimli bir yapılanma kurmuştu, bu yapılanmanın temel esaslarını benimseyen başka küçük şirketlerde kuruldu ve amaçları dünya nüfusunu kontrol etmekti.

Kellogg’s Mısır Gevreği şirketini de Rockefeller kurmuştu.

Ve son bomba…

Sperm öldürücü ürünleri üreten Epicyte şirketini satın alan Pittsboro şirketini kuran da Rockefeller’di…

Bu Yazıları Gördünüz mü ?

DİKKAT(!) BEBEKLERE KURŞUN YEDİRİYORUZ…
Artık öyle bir hale geldik ki, hangi tarafımızı savunacağımıza, koruyacağımıza ...
KUR’AN VE KUANTUM FİZİĞE GÖRE DOĞUMDAN ÖNCE BİLİNÇ!
  Bilim insanları canlılarda yaratılmış olan bilincin nasıl varolduğunu uzun yıllardır ...
AIDS VİRÜSÜ ABD LABORATUVARINDA MI ÜRETİLDİ?
Küresel elitler dünya nüfusunun azaltılmasını her fırsatta dile getiriyorlar ve ...
İNSANOĞLU, ANNUNAKİ VE NEFİLİMLER
1. TANRI VE YARATILIŞ Dünyanın varoluş kökeni hakkında birçok görüş mevcuttur ...
FELAK SURESİNIN SIRLARI VE BİG BANG BÜYÜK PATLAMA
1940'lı yıllarda Fred Hoyle Big Bang teorisine karşı çıkmış ve ...
SURİYE’LİLER KADINA TECAVÜZ EDİP ÖLDÜRDÜ YALANI(!)
Türkiye demografik yapısı sebebiyle, son 10 yıldır etki ajanlarının at ...
TAPINAK ŞÖVALYELERİ SIRRIN PEŞİNDE(!)
Tapınakçılar ile ilgili olan yazılarımız iki bölümdür. Bu nedenle konuyu ...
HZ.YUSUF’UN GEZEGENLERİ! ASIRLAR ÖNCE 11 GEZEGENİ TARİF EDİYOR!
Kur’an’ın Batıni yönünü inceleyecek olursak görürüz ki zahirin yanı sıra ...
3. BÖLÜM : BARNABAS İNCİLİ NASIL BULUNDU? TÜM GERÇEKLERİ İLE BU VİDEODA
  https://youtu.be/S8efYrYH38k     Alemlerin rabbi olan Allah tarafından, Mesih'e vahyedileni, ondan duyduğum gibi, ...
KİTLE İMHA TERÖRÜ : TÜTÜN (SİGARA)
Bugün Ortadoğu'ya baktığımızda kaybettiğimiz canların haricinde inanılmaz büyük ölçekte silah ...
KUR’AN’DA DÜNYA DIŞI YAŞAMA İŞARET VAR MI?
Hepimiz biliriz ki öteden beri ‘‘gökler’’ biz insanlara göre kuşlara, ...
CIA VE NASA’NIN CİNLERLE MARS OPERASYONU(!)
Yapmış olduğum tv programlarında çoğu kez anlatmışımdır. DP'nin eski genel ...

9 thoughts on “ROCKEFELLER, KATİL SPERMLER’İN PEŞİNDE(!)

 1. Bu yazıyı paylaşmak istediğimde veri tabanı hatası diye bir yazı cıkıyor ve paylaştığımda ise hata veriyor………………………………….

  1. Selamlar… Bu yazı ve bir iki yazıda da aynı teknik hatayı veriyor maalesef ki. Bunun yerine aşağıda vereceğimiz linki kopyalayarak paylaşmak istediğiniz yere yapıştırırsanız sorun olmayacaktır. Paylaşım yaptığınızda yazının linki çıkacak, alt kısmında yine “Veri tabanı hatası” yazısı çıkacaktır. Çıkan yazının sağ üst köşesinde ki “X” işaretine tıklayın. Veri tabanı hatası yazısı kaybolacak ancak yazının linki kalacaktır.
   Saygılar
   Paylaşacağınız link…
   http://www.kursadberkkan.net/rockefeller-katil-spermlerin-pesinde/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Translate »
Devamını oku:
UZAYLILAR ARAMIZDA! BOŞUNA MI BAŞKA YERDE ARADIK?

Bilim dünyası herkesin merak ettiği, "Evrende yalnız mıyız" sorusuna yanıt verdi. Gerçek anlamda hiç uzaylı tespit edilememesi sonrasında araştırmalar yürüten...

Kapat