Kapat

ÜNLÜ KAHİN EDGAR CAYCE, KAYIP ATLANTİS’İ Mİ BULDU?

Herkese selamlar, antik çağlardan günümüze kadar insanoğlu gezegenimizde var olan sayısız mucizevi şeyi açıklamaya çalıştı. Üstelik çoğu da bilimsel olarak kabul gören konular haline geldi.

Tabi tüm bunların yanı sıra halen daha gizemini korumaya d evam eden ilginç şeyler var.

İşte bu yazıda sizlere bazılarını sunmak istedik!

Edgar Cayce Ve Kehanetleri

EDGAR CAYCE ATLANTİSİ Mİ BULDU?

1930’larda ilginç bir olay yaşandı. Amerika’lı Psişik olduğunu iddia eden bir adam ortaya çıktı. Bu adam Edgar Cayce isminde ki bir kişiydi… Oldukça garip özellikleri vardı ve transa girerek bir çok yere gidebildiğini, bir çok kişinin zihnindeki bilgiyi alabileceğini iddia ediyordu.

Kendisi ile bir çok denemeler yapıldı ve denemeler sonucunda doğru söylediği anlaşıldı. Edgar Cayce, astral seyahat yapıyordu ve önemli bir iddia ortaya attı. Amerika’lı bilim insanları kayıp atlantis şehrinin izini yıllardır arıyordu ve yıllarca süren araştırmalar yapmışlar ancak bir çok araştırma sonuçsuz kalmıştı.

Psişik Edgar Cayce, yaptığı Astral seyahatte Atlantis Şehrini Bimini yakınlarında buldum, orayı kontrol edin kalıntıları bulacaksınız diyordu ve ısrarla bilginin doğru olduğunu söylüyor ve oraya Astral olarak gittiğini söylüyordu.

Bu arada bizim de bir astral seyahat kursumuz olduğunu hatırlatmak isteriz.

www.kursdeposu.com adresine girerek astral seyahat kursumuza göz atabilir bu eşsiz deneyimi siz de yaşayabilirsiniz. Web sitemize girerek Astral kursunu hemen alabilir ve siz de Astral seyahate hemen başlayabilirsiniz.

Ayrıca benzeri konular için ŞURAYA tıklayabilirsiniz.

Ya da İngilizce olarak yayın yapan sitemiz Secret İnformation isimli sitemize ŞURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Uyku halindeyken kehanetlerini sıralayan Edgar Cayce, yaptığı kehanetleri hatırlayamıyordu bu yüzden yanındaki yardımcıları bunları not almaktaydı. 18 Mart 1877’de Kentucky’de doğan, 3 Ocak 1945’te Virginia Beach’de yaşama gözlerini yuman Edgar Cayce’ın kehanetleri Mısır Piramitleri’nden tutun da 3.Dünya Savaşı’na kadar geniş bi skalada.

Edgar Cayce şifacı ve kahindi… Kehanetlerini uykuya benzer bir trans halinde söylüyordu. Bunun için kendisine ‘Uyuyan kahin’ lakabı verilmişti

Mısır Piramitlerinin M.Ö 3500 yıllarında değil de çok daha eski zaman olan M.Ö 10500 yıllarda Atlantisliler tarafından yapılığını söylemiştir.

Atlantis’e göçmenlerin yanlarında getirdiği kayıtları Mısır’dan ayrı olarak başka yere taşımak istediklerini ancak son bir karar gereği kayıtların piramitlerde olduğundan bahsetmiştir.

Yapmış olduğu transların neredeyse yüzde 80’i Atlantis hakkındadır ve Atlantis henüz suların üzerine çıkmadığını söylemiştir

Bilimin Açıklayamadığı 4 Gizemli Olay - Dünya Atlası

SÖYLEDİKLERİ 30 YIL SONRA DOĞRU ÇIKTI!

Atlantis’in ise Bimini yakınlarında bulunduğunu söylemesi üzerine ve yeniden daha detaylı bilgi vermesini istediler, Edgar Cayce tekrar astral seyahat yaptı ve bölgeyi yeniden tarayarak daha detaylı bilgiler sundu. Bazı kişiler dalış yaptılar ancak o günün şartlarında geniş bir arama yapamadıkları için elleri boş döndüler.

Yaklaşık 30 yıl sonra ise Manson Valentine isminde ki bir kişi bölgede dalış yaparken tamamiyle rastlantı olarak denizin dibinde günümüzde ki kaldırım taşlarına benzer 700 metre boyunca uzanan nizami şekilde dizilmiş kalıntılara rastladı.

1968 yılının Eylül ayında Bimini isimli bölgenin kuzey tarafında yani Paradise Point isimli bölgede Valentin’in çalışmaları ile önemli bir keşif yapılmıştı.

Bilim insanları dalgıçların yardımı ile bölgede araştırma yaptığında tıpkı Edgar Cayce’in söylediği gibi denizin dibinde çok düzgün ve nizami şekilde yerleştirilmiş 700 metre boyunca uzayan taş bloklar bulundu.

Bu buluş herkesi şok etmişti çünkü Edgar Cayce haklı çıkmıştı. Tam 30 yıl önce bölgeyi işaret etmiş ancak günümüzde de olduğu gibi, bunlar komplo teorisi, bunlar boş iddialar diyenleri yalanlar vaziyette haklı çıkmıştı…

O günden sonra Atlantis kalıntısı olduğu iddia edilen bu taş blokların bulunduğu yere “Bimini Yolu” ismi verildi.

Bugün bir çok kişi halen tam olarak açıklanamayan bu olayın nasıl yapıldığına dair fikirler yürütmeye devam ederken, kimileri bu kalıntılara kayıp uygarlığın izi diyor kimileri ise doğal yollarla oluşmuş deniz tabanının derinleşmesi diyor…

Ancak bilim insanları taş blokları incelediğinde dünya üzerinde ulaşılabilen hiçbir bölgede doğal yollarla oluşan ve Bimini Yolunda ki bloklara benzer izlere rastlamadı.

Üstelik Bimini yolunda ki bu taş bloklar ise günümüzde ki kaldırım taşları ile neredeyse benzer şekildeydi ve doğal olarak bu kadar nizami taş kümesinin oluşması mümkün görünmüyordu.

Bu da hem esrarengiz bir kişilik olan Edgar Cayce’in yeteneğinin kanıtı sayılırken, hem de deniz dibinde ki taş blokların Atlantis olmasa bile başka bir uygarlığa ait olduğunun kanıtı sayıldı.

Daha çok gizemli konuya göz atmak istiyorsanız ŞURAYA tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: