Kapat

UZAYLI CESEDİNE OTOPSİ YAPILDI MI ? İŞTE GERÇEKLER…

Ufo fenomeni uzun süredir insanların akılları kurcalayan konulardan bir tanesi… Nikola Tesla’nın uzaydan gelen sinyalleri kaydetmesinden bu yana, dünya da ki bir çok bilim adamı uzaydan gelen sinyalleri tespit ettiler ve NASA’da bunların bir arşivi de bulunuyor. Dünyaca ünlü fizikçi Stephen Hawking son açıklamasında “uzaylılardan sinyal alırsanız asla karşılık vermeyin” diyerek uyarılarda bulunmuştu ki zaman zaman yine dünya dışı yaşam ve uzaylılar hakkında bir takım açıklamalar yapmaya devam ediyor. 

Şahsen dünya dışında yaşam olduğuna inanan biriyim. Zira daha önce ki yazılarımda ifade ettiğim gibi Samanyolu galaksisinde son tespit edilene göre 370 milyar gezegen veya yıldız bulunuyor. Bunlar 370 TL’lik teleskop alıp da izleyelim diye yaratılmış olamazdı ve dahi “sadece biz yaratıldık” demek de Allah’ın yaratma sıfatını kısıtlamak olmaz mıydı?

Dünya üzerinde geçmiş tarihlerden günümüze dek pek çok Ufo fenomeni olayı yaşanmaktadır. Kadim tarihlerden günümüze kadar her zaman gözlemlenen Ufo’lar, mağara adamlarının resimlerine dahi yansıyacak kadar önemli yer tutmuştur.

“MAĞARA ADAMLARININ UFOLARI” isimli yazımızı okumak için “BURAYA” tıklayabilirsiniz. 

Günümüzde de gözlemlendiği iddia edilen uçan dairelerin yanı sıra kaza yaptığı ve kaza sonrası ele geçtiği iddia edilen uzaylılar olduğu da destansı bir şekilde anlatılır. Hatta ABD’de ki 51. Bölge iddialara göre bu tür kazalarda elde edilen ufoların ve uzaylıların tutulduğu gizli bir yer altı laboratuvarıdır. 

2 Temmuz 1947 yılında Roswell kasabası yakınlarında yaşayan bir çift evlerinin yakınına Ufo düştüğünü bildirmesi ve ardından askeri yetkililer çok kısa bir sürede özel bir ekip ile bu bölgeye gelmişler ve yerde yatan uzaylıları almışlardır. Yerde yatan demişken, söz konusu uzaylı cesetlerini köylülerden gören olduğu da iddia edilenler arasındadır. 

Bu olay gerçektir, hakikaten de iddia edildiği gibi 1947 yılında Roswell kasabasında bilinmeyen bir cisim bulunmuş, kaza yapan bu cismin içerisinden iki tane tanımlanamayan beden yapısına sahip iki tane varlık alınarak götürülmüştür. İddia olan kısmı 51. Bölge’ye götürüldüğüdür ama bu iddianın daha sonradan kalpazanlığı da çıktı. 

İşte o kalpazanlık aşağıda ki fotoğraf…

 

Yukarıda ki fotoğraflar tamamı ile sahte zira bu düzmece otopsiyi kurgulayan kişinin görüntüleri satarak zengin olmasından sonra harekete geçen ABD yargısı olayı ortaya çıkartmış ve sahte olduğu ispatlanmıştı. 

Sadece bu mu ?

İddiaya göre Dr. Dan Crain 1994 yılında bir makale kaleme alıyor ve sözde Zeta Reticuli çift yıldız isteminden bir varlığın dünya da tek başına ufo kazası yaptığını ve varlığın ele geçirildiğini ölmeden önce isminin J-Rod olduğunu söylemişti.

İşte kendi ırkını dakka da satan uzaylı! ; 

Hatta daha da ileriye gitmiş, dünya ya barış için araştırma yapmaya gelmişler çünkü gezegenlerinin yüzeyinde çok fazla gaz olduğu için yaşama elverişli bir ortam bulmakta zorlandıkları, bu yüzden de gezegen arayışına geçtikleri, Sirius veya Orion gibi gezegenlerin ise kendilerine çok uzak olduğunu da ekleyivermiş. 

Oldukça dikkat çekici değil mi ?

Hatta benim gibi UFO’lara inanan, dünya dışında yaşam olduğuna inanan kişileri heyecanlandırıyor bile! Peh….

Ölmeden önce her şeyi anlatan bu uzaylı dostumuz “Gliese876C” isimli yıldıza gittiklerinin bunun gezegenler arasında geçişi sağlayan portal kapısı olduğunu söylemiştir.

Portal kapısı ne mi ? 

Yani ışınlanıyorlarmış hocam… 

Gliese876’da Kova takımyıldızı yönünde yaklaşık olarak 15 ışık yılı uzaklıkta bulunan bir kırmızı cüce yıldızdır. 

İşte şimdi bam teline geldik… 

BJ Wolf Astronomi kurumundan mikrobiyolog Linda Moulton Howe, bu uzaylı cesedinin gerçek olduğunu ve otopsi sonucunda tespit edilen sonuçların 51. Bölge’nin tanınmış mikrobiyologlarından Doktor Dan Burisch’e bir güncelleme sunduğunu iddia ediyordu. 

Dışarıdan bakıldığında oldukça ilginç gözüküyor ancak iş giderek gerçekten de ilginçleşiyordu. Zira bazı araştırmacılar ABC televizyonunda 4 Nisan 1997 yılında çekilen Roswell olayına benzetilmesi için bir şov hazırlamıştı. 

Steve Johnson ve Trey Stokes liderliğinde ekip özel bir çalışma yaptı ve plastik makyajın da yardımı ile maket bir uzaylı hazırladı. 

Tanıştırayım…. Aşağıda gördüğünüz uzaylı maketi, bahsini ettiğimiz TV şovu için hazırlanan maket…. 

Hazırlanan bu maket tv şovu için kullanılmış ve olay o dönem hiç bir şekilde popülize edilmemişti. Daha sonra ise Steve Johnson ve Trey Stokes’in hazırladığı bu uzaylı maketi videoları internet ortamına düştü. 

Sonra ne oldu biliyor musunuz ?

İşte ortaya yukarıda görmüş olduğunuz fotoğraflar yıllar sonra saçıldı, üzerinde biraz oynama yapıldı, biraz efekt katıldı, bazı bölümleri çıkarıldı, bazı bölümler eklendi, bir kaç argüman ile harmanlandı ve oldu sana kaza yapan ufodan çıkarılan uzaylı cesedinin otopsi görüntüleri… 

Yedik mi ? Evet… Yıllarca bu görüntüler internette dolaştı ve bir çok insanda bu görüntülerin gerçek bir uzaylıya ait olduğuna inandı… 

Hatta fotoğrafları İnternet sitelerinde elden ele dolaşarak “Aha valla uzaylı bak, adamlar kesmiş bağırsağını bile çıkarmış” modunda sözde ispat malzemesi olarak dağıtıldı. 

Fakat aşağıdaki kare herşeyi mutlu sona ulaştırdı zira bu fotoğraflar maketi hazırlayan ekibin, hazırladıkları uzaylı maketi ile çektirdikleri hatıra fotoğraflarından bir tanesiydi… 

 

Bitti mi ? Sahtekarlıklar bitmez hocam da, uzaylı maketini yapan ekip bunun ABC televizyonu için hazırlanan şovda kullanılmak üzere yapıldığını, hatta maksadın Roswell olayını canlandırmak için olduğunu söylese de aşağıdaki fotoğraf da yukarıda ki uzaylı maketine ait olsa da bir çok insan inadından vazgeçmiyor ve halen “Bırak hocam bu gerçek uzaylı fotosu işte” diye diretmeye devam ediyor… 

İşte halen daha “Gerçek uzaylı” diye dolaşan fotoğraf… 

 

aliens_08s 

Bu arada bu fotoğraf ile yukarıda ki uzaylı maketi birbirine benzemiyor diyeceksiniz… 

Yukarıda ki ceset aslında bir insana ait, ama montaj ustaları insana ait cesedi montajlayarak yüzüne yukarıda ki uzaylı maketinin yüzünü monte edince haliyle böyle bir fotoğraf ortaya çıkmış oluyor… 

Hülasa, dünya dışında yaşam olduğuna gönülden inanıyoruz… 

Ancak bu tür sahtekarlık vak’aları maalesef ki bu inanışa zarar vermektedir… 

Ne diyelim… Allah ıslah etsin… 

Saygılarımla

Kursad BERKKAN

“UZAYLI CESEDİNE OTOPSİ YAPILDI MI ? İŞTE GERÇEKLER…” üzerine 9 yorum

  1. OSMAN DEMİR says:
  2. NEBİ KAPLAN says:
  3. KADRİ ÖNEMLİ says:
  4. GÜLSEREN GÜLER says:
  5. EFE DURMUŞ says:
  6. MEHMET DOĞAN says:
  7. AHMET ALMACA says:
  8. SERPİL HAZMAN says:
  9. Erdal says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: