Kapat

UZAYLILAR ARAMIZDA! BOŞUNA MI BAŞKA YERDE ARADIK?

Bilim dünyası herkesin merak ettiği, “Evrende yalnız mıyız” sorusuna yanıt verdi. Gerçek anlamda hiç uzaylı tespit edilememesi sonrasında araştırmalar yürüten Amerikan Astronomi Derneği’nden Alan Stern, “Uzaylılar var ama bunlar için yukarı bakmak yerine yanımıza bakmalıyız” dedi

İnsanlık için gizemini uzun süredir meşgul eden, “Evrende yalnız mıyız? Evrende yalnız değilsek neden uzaylıları göremiyoruz” sorularına yanıt bilim insanlarından geldi.

ABD’nin Colorado’daki Güneybatı Araştırma Enstitüsü’nde görevli bilim insanları şaşırtan bir açıklamada bulundu. 

Uzaylıları görmek için bilim insanlarının ve sıradan bireylerin hep gökyüzüne baktığını dile getiren araştırmacı Alan Stern, “Uzaylılar aslında dışarıda ve yukarıda değil” dedi.

Stern’in açıklamaları ilginç bir teoriyi de barındırıyor. Stern’e göre, uzaylılar Dünya üzerinde oluşup, evrim geçirerek insanlara belli etmeden hayatta kalabilir.

Bilim insanı, uzaylıların okyanusun derin sularında ve insanlığın erişemediği noktalarda yaşam kurmuş olabileceğini söyleyen Stern, “Buzlarla dolu okyanusun derinliklerinde akıllı yaşam formları bir medeniyet kurduysa insanların bunu tespit etmesi çok güç olur” ifadesini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: