Kapat

UZAYLILAR NEDEN İNSANLARI KAÇIRIYOR?

UZAYLILAR VE KAÇIRILMA  

Uzaylılar tarafından kaçırılarak denek olarak kullanıldıklarını iddia eden insanları çoğumuz duyduk. Olayların gerçekliği, sebebi ya da kökenine erişimimiz tam olmasa da dönüp duran sayısız iddia var. Uzaylılar neden insanları kaçırıyor? Kaçırılan insanların yaşadıklarını iddia ettikleri olaylar neler? Uzaylıların insan kaçırmalarının olası nedenlerini inceleyelim. 

Uzaylılar Neden İnsanları Kaçırır? 

Uzaylıların insanı kaçırma sebepleri neler olabilir? Az çok tahmin yürütebildiğimiz bir konu olan kaçırılma dosyalarının sebepleri.  

Sprem / Yumurta Alınması 

Uzaylılar tarafından kaçırıldığını iddia eden insanlar, kendilerinden sprem ya da yumurta örneğinin alındığını dile getiriyor. Sebepleri ise yeni bir ırk oluşturmak için alınan sprem ve yumurtanın uzaylı dna’sı ile birleştirildiği ya da insan dna’sını çözümlemek için örnek toplandığı ihtimali olabilir.  

Takılan Çipler 

Kaçırıldığını iddia eden insanlar herşeyi tam olarak hatırlayamadıklarını söylüyor, bilincin derinliklerine ulaşmak için hipnoz ile kişinin herşeyi hatırlayıp anlattığı söyleniyor. Örneğin bir kaçırılma iddiasında bulunan kişi, hipnoz esnasında vücudunda bir noktaya çip/cihaz takıldığını hatırlıyor, ameliyat ile dünya dışı bir metalden yapılmış çip çıkartılıyor. Nedeni ise insanı takip etmek ya da kontrol etmek olabilir. 

DNA Araştırmaları 

Belkide uzaylılar da bizi merak ediyor? Ki eminim ediyorlar. Insanın şifresini çözmeyi hedefleyen farklı yaşam formları bizden örnek alarak şifreyi kırmayı deniyor olabilir mi? Elbette. 

İletişim 

Seçilmiş kişi sen olabilir misin? Belkide konu budur. Sende farklı birşeyler hisseden farklı yaşam formları elektriğini alıp iletişim kurmak yani seni aracı yapmak istiyor olabilir.  

Bizimle Oyun Oynuyorlarsa? 

Belkide onlara göre ileri derecede ilkel varlıklarız ve bizimle oyun oynuyorlar? Görüldüğü iddia edilen teknolojilerinden duyduklarımız bizlerden oldukça üst düzey. Yani onlar için değersiz oyuncaklarda olabiliriz. 

Sadece Bilim 

Zararsızca araştırma yapıp bizleri denek haline getiriyor olmaları da bir olasılık elbette. Tabi denek olmamız ne kadar zararsız tartışılır. Yani herhangi bir örnek elde etmeden, ya da uzaylı insan karışımı yapmaya çalışmadan inceliyorda olabilirler 

Hepsi birer iddia, doğruluğu tartışılır fakat yinede kafa kurcalayan birşeyler olduğu gayet net.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: